Imutest Autotest na alergie Roztoči z lékárny Benu.cz

0
82

Imutest Autotest na alergie Roztoči od výrobce Imutest Limited je k dostání za cenu 609 Kč. Přejít do obchodu.

Imutest k detekci alergie, založený na protilátkách IgE, je učen všem osobám, které mají podezření na nežádoucí alergickou reakci na roztoče. Imutest je používán jako pomůcka při diagnostice zvýšené citlivosti na tento alergen. K provedení testu je petřebný pouze malý vzorek krve, jehož získání je hygienické a minimálně nepříjemné. Při alergii reaguje imunitní systém na kontakt s alegenem tvorbou IgE protilátek. Prachoví roztoči jsou hlavními příčinami celoročních alergií a astmat. Roztoči jsou drobní živočichové, jež jsou pro lidské oko neviditelní. Živí se šupinkami lidské kůže a jiným organickým odpadem. Pro člověka nejsou nijak nebezpeční. V běžné domácnosti se nejčastěji vyskytují v matracích, peřinách, kobercích. Rotoči se take nacházejí v prachu, proto je alergie na ně často zaměňovaná za alergii na prach, která neexistuje. Škodit tito živočichové nepřestávají ani po uhynutí. Kromě bílkoviny v jejich výkalech způsobují alergickou reakci také bílkoviny v drti jejich mrtvých těl.Obsah testovací sadyBalení obsahuje 1 sterilní jehlu určenou k píchnutí do prstu, 1 trubičku na krev a 1 lahvičku s detekčním roztokemObal z umělohmotné fólie obsahuje testovací jednotku a vysoušecí sáčekNávod na použití v českém jazyce

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Imutest Autotest na alergie Roztoči výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here