Hubnutí bez diet a cvičení

0
3225

Možná žijete v domnění, že zhubnout bez diet a cvičení se nedá, ale není tomu až tak. Spisovatelka Martina Králíčková ví moc dobře jak na to, abyste dokázali zhubnout bez diet a cvičení, a přesto to bylo efektivní. Je to asi sen každé z nás a určitě nejen sen všech žen, ale i mužů. Že to skutečně jde a podaří se vám to snadno a rychle, se můžete přesvědčit v knize, kterou tato autorka vydala. Nemusíte navštěvovat žádná zařízení, kde se budete topit v potu a kde se budete snažit ze sebe velkou tíhou dostat  přebytečné kilogramy. Diety jsou zas o věčném odříkání si a nekonečném přemítání toho co smíte a co ne.

Autorka našla způsob jak snadno a rychle zhubnout a zde je krátký úryvek z knihy: Jedla jsem, když jsem měla stres. Ten jsem měla denně, protože jsem přece chtěla být štíhlá. Jedla jsem, když jsem byla v pohodě. Jedla jsem, když mi bylo horko. Jedla jsem, když mi byla zima. Jedla jsem, když bylo v lednici jídlo (aby se nezkazilo). Jedla jsem naprosto obludně. Bez jakéhokoliv důvodu.

Až po letech usilovného studování a testování na sobě samé jsem přišla na to, jak být dlouhodobě štíhlá a štíhlost si udržet. Dnes diety nedržím. Dodržuji jen jednoduchá pravidla.

Ušetřím vám spoustu trápení s dietami. Ušetřím vám také spoustu myšlenek, které pak budete moci zaměřit na mnohem důležitější věci, než je počítání kalorií. Ušetřím vám i spoustu peněz za odtučňovací kúry. Pusťme se tedy do toho!

Zapomeňte na to, co nesmíte a přečtěte si v knize, jak se dá zhubnout bez omezování se a bez toho, abyste museli na sobě tvrdě dřít. Najděte ten správný způsob toho jak snadno zhubnout. Nyní máte k hubnutí jednoduchou cestu, která vás přivede k vytouženému cíly. Užijte si krásné postavy, které dosáhnete velmi snadnou cestou. Je to jen na vás. Nejjednodušší způsob hubnutí je tu pro vás jako na dlani.

1/5 - (2 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here