GYNELLA Balance vaginální čípky 10ks z lékárny Benu.cz

0
70

GYNELLA Balance vaginální čípky 10ks od výrobce HEATON je k dostání za cenu 459 Kč. Přejít do obchodu.

GYNELLA® Balance je zdravotnický prostředek založený na neživých tyndalizovaných laktobacilech (Lactobacillus Acidophilus) kyselině hyaluronové, izoflavonech ze soji a kyselině mléčné. Díky složení udržuje přirozenou obranyschopnost a hydrataci vaginální sliznice v době, kdy může být rovnováha vaginální mikroflóry dočasně změněna fyziologickými podmínkami a/nebo vnějšími faktory.Kombinace těchto látek napomáhá:hydratovat vaginální sliznici u žen v menopauze, udržovat vaginální mikrobiální rovnováhu, zvyšovat elasticitu sliznice, udržovat přirozené ochranné mechanismy vaginální mikroflóry.Gynella® Balance je vhodná pro ženy:v menopauze, kdy při poklesu hladiny estrogenu dochází k vaginální suchosti, pálení, svědění, podráždění, trpící vaginální suchostí způsobenou chemickými nebo fyzikálními změnami v těle,se změnou rovnováhy vaginální mikroflóry způsobenou různými faktory: např. menopauzou, hormonální změnou, stresem, ale i antibiotiky, antikoncepcí, tampony apod.Balení obsahuje 10 čípků.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si GYNELLA Balance vaginální čípky 10ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here