GYNELLA Silver Caps vaginální tobolky 10 ks z lékárny Benu.cz

0
135

GYNELLA Silver Caps vaginální tobolky 10 ks od výrobce HEATON je k dostání za cenu 529 Kč. Přejít do obchodu.

Lehce rozpustné gelové tobolky pomáhají při léčbě akutních i opakujících se vaginálních infekcí. Působí proti třem typům onemocnění – kvasinky, bakterie, viry přímo v místě zánětu a zabraňují jeho šíření. GYNELLA Silver Caps® je zdravotnický prostředek od české značky GYNELLA.Jak působí?GYNELLA Silver Caps® obsahuje patentovanou sloučeninu TIAB®, která představuje novou „éru“ využití stříbra ve zdravotnictví.Účinky TIAB®: ANTIMIKROBIÁLNÍ EFEKTNanočástice stříbra neutralizují mikroby (kvasinky, bakterie a viry) v místě napadení a zároveň chrání před vstupem dalších mikroorganismů z vnějšího prostředí. BARIÉROVÝ EFEKTNapadené místo izoluje a pokryje ochranným filmem. Díky tomu se infekce nemůže šířit dál. HOJIVÝ EFEKTPodporujte přirozené hojení a regeneraci tkání.Na co se GYNELLA Silver Caps® používá? Rychlorozpustné tobolky s patentovanou sloučeninou TIAB® pomáhají při léčbě vaginálních infekcích virového, bakteriálního a kvasinkového původu.Obsahují Aloe vera, které hydratuje, zklidňuje a přináší rychlou úlevu od projevů infekce.Kyselina hyaluronová pak podporuje přirozené hojení drobných oděrek a poranění vzniklých například při sportu, zejména jízdě na kole, běhu nebo plavání, a při pohlavním styku.Kdy přípravek užívat?Přípravek se aplikuje při prvních příznacích vaginální infekce. Po jiné lokální léčbě není nutné dodržovat časový odstup. GYNELLA Silver Caps® lze užít po operačních zákrocích jako je konizace nebo hysterektomie k podpoře regenerace. Jak rozpoznat vaginální infekce?svědění nebo pálení v pochvě a v jejím okolí     zvýšený výtok – bílý, hrudkovitý, tvarohovitýzarudnutí a otokbolestivost při pohlavním stykuVětšinou se vyskytuje kombinace těchto příznaků.Výhody GYNELLA® Silver Caps rychlorozpustné gelové tobolkysnadná aplikace bez pomoci aplikátoruúčinné proti 3 druhům patogenů (bakterie, kvasinky, viry).Balení obsahuje 10 vaginálních tobolek.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si GYNELLA Silver Caps vaginální tobolky 10 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here