Borogyn vaginální čípky 10x2g z lékárny Benu.cz

0
62

Borogyn vaginální čípky 10x2g od výrobce Akacia Group je k dostání za cenu 209 Kč. Přejít do obchodu.

Přípravek Borogyn® vaginální čípky se používá při prevenci a léčbě vaginálních onemocnění, včetně mykotických. Pomáhá zmírňovat podráždění, pálení a svědění. Borogyn® vaginální čípky je zdravotnický prostředek, který pomáhá obnovit přirozenou vaginální obranyschopnost. Obsahuje kyselinu boritou, kyselinu mléčnou a polykarbofil a pomáhá odstraňovat příznaky způsobené nevyváženým vaginálním pH a endogenní bakteriální flórou. kyselina mléčná, která je běžně přítomná v pochvě, podporuje okamžitou úpravu pH a usnadňuje přirozenou obnovu křehkého vulvovaginálního ekosystému. Kyselina boritá díky svému přetrvávání ve vaginálním ekosystému dlouhodobě podporuje snížení vaginální pH. Polykarbofil je po navázání na poševní hlen schopen nepřetržitě uvolňovat ionty H+, které pomáhají snižovat pH poševního prostředí.  Balení obsahuje 10 vaginálních čípků, 2g/čípek.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Borogyn vaginální čípky 10x2g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here