GymBeam Ashwagandha 90 kapslí z lékárny Benu.cz

0
54

GymBeam Ashwagandha 90 kapslí od výrobce GymBeam je k dostání za cenu 269 Kč. Přejít do obchodu.

GymBeam Ashwagandha je doplněk stravy ve formě kapslí. Ashwagandha neboli indický ženšen (Withania somnifera) je bylinka, která patří mezi adaptogeny. Adaptogeny jsou látky známé tím, že mohou pomoci v období stresu, pomáhají se na něj adaptovat a mají příznivé účinky na odolnost organismu. Jedná se o látky, které se pyšní svým blahodárným vlivem na organismus. Konkrétně mohou pomoci s jeho odolností a také adaptací na stres. Stejně jako posilováním mohou naše svaly zesílit a růst, tak adaptogeny přispívají k odolnosti vůči stresu a jeho zvládání. Není proto divu, že je ashwagandha populární u lidí, kteří pravidelně zažívají stres v práci, škole nebo osobním životě.Ashwagandha je ve formě praktických kapslí, které obsahují 500 mg extraktu z této rostliny. Samozřejmostí je také 5% podíl withanolidů (25 mg v jedné kapsli), což jsou hlavní účinné látky v ashwagandě. Ashwagandha patří mezi suplementy populární u studentů, manažerů, sportovců a lidí, kteří prožívají stresové období, mají problémy se soustředěností, chtějí podpořit vitalitu a usilují o celkovou harmonizaci organismu. 5% obsah účinných látek jménem withanolidypatří mezi adaptogenyje ve formě praktických kapslíBalení obsahuje 90 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si GymBeam Ashwagandha 90 kapslí výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here