Fulton medicinali damuprost rektální čípky 10 ks z lékárny Benu.cz

0
47

Fulton medicinali damuprost rektální čípky 10 ks od výrobce SENIMED je k dostání za cenu 329 Kč. Přejít do obchodu.

Používá se jako doplněk při lokální léčbě bolestivých urogenitálních a anorektálních onemocnění. Díky ochrannému a lubrikačnímu účinku v anorektu mohou čípky zmírňovat bolest u akutních i chronických onemocnění prostaty a jsou nápomocné při zánětu prostaty.DAMUPROST čípky jsou zdravotnickým prostředkem, používají se jako doplněk při lokální léčbě bolestivých urogenitálních a anorektálních onemocnění. Díky svému lokálnímu ochrannému a lubrikačnímu účinku v anorektu mohou čípky zmírňovat bolest u akutních i chronických onemocnění prostaty a jsou nápomocné při zánětu prostaty. Čípky jsou díky svým zklidňujícím účinkům vhodné pro krátkodobé použití při zácpě a hemoroidální kongesci (městnání krve v hemoroidu).Příznakybolestivé urogenitální a anorektální onemocnění zmírnění bolesti u akutních i chronických onemocnění prostaty a jsou nápomocné při zánětu prostaty díky svým zklidňujícím účinkům vhodné pro krátkodobé použití při zácpě a hemoroidální kongesciBalení obsahuje 10 rektálních čípků.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Fulton medicinali damuprost rektální čípky 10 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here