Brusinky ANIXI Strong 500mg 30 kapslí z lékárny Benu.cz

0
66

Brusinky ANIXI Strong 500mg 30 kapslí od výrobce SENIMED je k dostání za cenu 259 Kč. Přejít do obchodu.

Brusinky ANIXI Strong 500 mg je doplněk stravy ve formě kapslí. Obsahuje silný extrakt z celých kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon), tedy včetně jader a slupek – v každé kapsli je obsaženo 500 mg. Důležitou a sledovanou složkou je látka proanthokyanidin (CranRichPAC), která je v případě Brusinek ANIXI Strong obsažena ve vysoké hodnotě 40 mg PAC v 1 kapsli.Kanadské brusinky rostou na vřesovištích v Kanadě a částečně i na severu USA. Mají světlou, tuhou dužinu s intenzivní chutí a jemně trpkým nádechem. Plody těchto brusinek jsou bohaté na polyfenoly, proanthocyanidiny (PAC), quercetin (flavonoid), vitamin C, vlákninu a jsou oproti evropským brusinkám více vhodné pro zpracování do formy kvalitních přípravků.Balení obsahuje 30 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Brusinky ANIXI Strong 500mg 30 kapslí výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here