Fitness trenér Regína Šimoníčková, Praha

0
1931
Fitness trenér Regína Šimoníčková, Praha
Fitness trenér Regína Šimoníčková, Praha

Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti powerjógy a hathajógy.

Na začátku jsem já, Regína, jógou se zabývám již několik let.
Nejen, že se jí sama věnuji, ale snažím se, aby stejně jako já do jejích krásných zákoutí pronikali i jiní. Myslím si, že je zbytečné rozepisovat se o svých zkušenostech jen pro to, abych vás nalákala na hodiny.
Mým jediným přáním je, abyste odcházeli spokojeni s příjemným pocitem ve svém těle i duši a vraceli se zpět se stejným očekáváním.

Marika – Jsem velmi rada, že jóga vstoupila do mého života. Denně vidím a zažívám, jak nesmírně pomáhá mne i lidem v mém okolí. A nezáleží na tom, v jakém jsou věku nebo jaká je jejich profese či povaha. Pomáhá a sjednocuje v mnohých životních ohledech. Vzdělání – Karlova univerzita v Praze, Pedagogická fakulta, obor: Předškolní a mimoškolní vzdělávání, se specializací tělesná výchova.

Petra – Cestu k józe jsem si našla přibližně před šesti lety. Řadu let jsem pracovala v akutní medicíně a byla vášnivým sportovcem. Vstup jógy do mého života vnímám jako velký mezník. Propojení své tělesnosti a vnitřního světa v jedno. Skrze jógu denně poznávám své fyzické a psychické možnosti i limity, skrze jógu denně přicházím blíž k sobě a zároveň stojím pevně na svých nohách v současném světě.

Dita – Jóga je pro mě celoživotní duchovní cesta, která mě inspiruje při řešení každodenních situací, naplňuje a obohacuje. Postupně ji nacházím ve všem a všude. Dodává mi větší vnitřní klid a spokojenost. Ráda s druhými sdílím a předávám to, co mi pomáhá. Každý si může odnést, co v daný okamžik potřebuje a co ho osloví.

Kontakty na Fitness trenéra Regína Šimoníčková, Praha

Web: www.jogarelax.cz

Mobil: +420 721 444 333

E-mail: joga@jogarelax.cz

Adresa firmy:

Pod Havlínem 1302
15600
Praha, Zbraslav

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here