Fitness trenér Jakub Hybš, Praha

0
2071
Fitness trenér Jakub Hybš, Praha
Fitness trenér Jakub Hybš, Praha

Nabízím služby osobního trenéra fitness. Poskytuji poradenskou činnost. Zaměřuji se na kompenzační a rehabilitační cvičení, funkční CORE trénink, redukce hmotnosti.

Lekce:

BOSU

BOSU je moderní a oblíbený způsob cvičení určený zejména pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií ať už se jedná o vrcholové sportovce, nebo ty, kteří cvičí doma pro zdraví. Balanční pomůcka BOSU® je navržena tak, aby spojovala koordinaci jednotlivých segmentů našeho těla v jeden celek. Žádná z částí těla netrpí, všechny jsou efektivně využívány. Nic není přetěžováno, nic neochabuje.

„Bosu Balance Trainer vznikl ze zápalu zlepšit mou rovnováhu. Jelikož jsem se celý svůj život věnoval vrcholovému sportu, uvědomil jsem si, že rovnováha je základ, na kterém jsou stavěny všechny další výkony. Rovnováha je ve skutečnosti základ všeho pohybu. Také jsem zjistil, že dosažení lepší fyziologické rovnováhy může fungovat jako katalyzátor směrem o změny vašeho smyslu rovnováhy až ke stavu mysli. Jednoduše jakmile se poprvé postavíte na BOSU, porozumíte o čem mluvím. BOSU nabízí novou cestu ke cvičení, které je funkční, dynamické a opravdu prospěšné. Stání na BOSU Vám dá pocítit, co je skutečné cvičení. „ David Weck, vynálezce BOSU Balance Trainer

JOGA

Síla, pružnost, relaxace. To vše se skrývá za slovem jóga. Plynule se přechází z jedné pozice do druhé, přičemž tempo dané lekce určuje instruktor. Máte tak možnost jednotlivé cviky procítit a prodýchat, anebo postupovat rázněji v rytmu dechu. Nemusíte se bát, že byste se během cvičení nudili, protože se rozhodně i zapotíte. Díky tomuto cvičení, které dbá na postavení celého těla a práci dechu, zlepšíte svou koncetraci a zbavíte se nahromaděného stresu. Navíc má výrazné účinky i na vnitřní orgány. Zlepšuje se trávení, funkce štítné žlázy i kapacita plic. Můžete tak počítat i s úbytkem na váze a celkovým zpevnění těla. Naše lekce jógy, FIT jógy i Power jógy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

TRX

Total-Body Resistance Exercise nebo-li TRX® netřeba v dnešním světě fitness sáhodlouze představovat, jedná se ve zkratce o závěsný systém, který Vám v tréninku umožní neizolovaně zatížit svalové skupiny celého těla. Cílem závěsného cvičení obecně, je zdůraznit transfer kondice získané při cvičení na vyšší výkonnost při sportu a každodenní činnosti. Koncepce že „tělo vnímá pohyby, nikoli svaly“ je naprosto odlišná od tradičního posilovacího cvičení na strojích, které se zaměřuje na svaly právě izolovaně a zaměřuje se na koordinaci, flexibilitu, sílu techniky závěsného cvičení jsou aplikovány tak, aby bylo zapojeno celé tělo jako jednotný koordinovaný systém. Závěsné cvičení na TRX® je další velký vývojový krok při funkčním výkonnostním cvičení. Spojnice mezi pohybem, pružností, silou, stabilitou, koordinací a posilováním se navzájem prolínají v jedinečné a celkově funkční formě. Cviky závěsného cvičení umožňují trojrozměrné pohyby, které nejsou možné s jiným nářadím, právě tím se stává TRX® nářadím unikátním. Vyzkoušejte si s našimi zkušenými trenéry koordinaci a sílu na závěsném systému TRX® a nechte se zasvětit do správného držení těla v základních pozicích!

PILOXING

Piloxing působí jako aerobní i silový trénink současně. Některé cvičení je ladné jako při baletu, jiné energické a dravé. Nechybí ani závěrečné posilování na podložce. Během piloxingu se také tancuje na výbušnou hudbu, takže některé účastnice berou trénink jako energický doping, na kterém se nažhaví i unaví současně.Při cvičení se kombinují silové prvky a rychlé výpady z boxu, cviky pilates prováděné ve stoje a taneční pohyby. Piloxing je tak dynamický, ale zároveň ladný. Trénuje vytrvalost, flexibilitu a formuje celou postavu. A samozřejmě jako aerobní aktivita účinně spaluje tuky a příznivě působí na kardiovaskulární systém. Vyplavené endorfiny, dobrá nálada a zábava jsou bonusem navíc. Cvičení je vhodné pro všechny, zkušené i úplné začátečníky. Pokud máte rády dynamické pohyby, rychlou hudbu a chcete se opravdu pořádně zapotit, je piloxing tím pravým.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Funkční trénink není žádná novinka. Staví na základních principech a rozmanitosti pohybu. Je to soubor cvičení, které přirozeným způsobem zapojují co nejvíce svalových skupin najednou, a to tak, aby co nejvíce odpovídaly potřebám daného jedince. Variabilita tréninku zaručuje funkčnost pro všechny zájemce o maximální efektivitu cvičení. Pohyby by měly být víceúrovňové ve všech třech rovinách pohybu, využívat celé tělo a  měly by být rozmanité, abychom zapojili i mozek. Využitím rozmanitých pomůcek a střídáním zátěže lze dosáhnout většiny kondičních a zdravotních cílů. Tímto tréninkem získáte sílu, rychlost, pevnost, pružnost, pohybový rozsah, svalovou výdrž a kardiovaskulární kondici.

STEPBODY

Energická lekce STEP je plná nápaditých krokových variací. Step vznikl z rehabilitačního cvičení, pro tělo má proto velmi pozitivní účinky. Nejen že si pořádně zacvičíte, ale posílíte zároveň svaly dolních končetin a zvýšíte svou aerobní vytrvalost. Step aerobik neboli step se stal v posledních letech jednou z nejrozšířenějších forem aerobního cvičení. Jedná se o vertikální trénink, kdy cvičenci překonávají vystupováním na step a sestupováním zpět na podložku výškový rozdíl. Tím dochází k podstatně jinému zatěžování svalstva dolní poloviny těla než u běžného aerobiku. Step aerobik se vyvinul z rehabilitačního cvičení pro pacienty po operacích kolenního kloubu. Proto by při a zejména po správně sestavené hodině v žádném případě neměla normální zdravou klientelu bolet kolena ani žádné jiné klouby dolních končetin.

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový trénink je náročnější forma cvičení, kdy se během jednoho okruhu (odtud název kruhový trénink) procvičuje horní i dolní část těla. Od klasického posilování se liší jednou podstatnou věcí – kruhový trénink výrazně ovlivňuje vytrvalost a zlepšuje funkci kardiovaskulárního systému. Principem funkčního kruhového tréninku je neustálé propojení celého těla, které se učí pracovat jako komplexní celek. Cviky napodobují pohyby z běžného života (dřepy, výpady, tlaky, přítahy, rotace a předklony) a rozvíjí je do další pohybové roviny. Pokud potřebujete zlepšit fyzickou kondici, redukovat svoji hmotnost nebo množství tuku v těle, zhubnout nebo jenom zformovat postavu, kruhový trénink je ta správná volba.

BODYSTYLING

Energická lekce STEP je plná nápaditých krokových variací. Step vznikl z rehabilitačního cvičení, pro tělo má proto velmi pozitivní účinky. Nejen že si pořádně zacvičíte, ale posílíte zároveň svaly dolních končetin a zvýšíte svou aerobní vytrvalost. Step aerobik neboli step se stal v posledních letech jednou z nejrozšířenějších forem aerobního cvičení. Při tomto tréninku zdoláváte díky vystupování na step a sestupování na podložku výškový rozdíl. Tím dochází k podstatně jinému zatěžování svalstva dolní poloviny těla než u běžného aerobiku. Step aerobik se vyvinul z rehabilitačního cvičení pro pacienty po operacích kolenního kloubu. Proto by při a zejména po správně sestavené hodině v žádném případě neměla normální zdravou klientelu bolet kolena ani žádné jiné klouby dolních končetin.

PILATES

je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Tím, že metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu do všech periferních částí těla. Tento přístup ke cvičení je mimořádně efektivní, ale zároveň náročný na detaily a procítění pohybu. Tělo se postupně zpevňuje a získává novou stabilitu, záda se narovnávají a nový způsob dýchání zabezpečuje více kyslíku v plicích. Aktivují se hluboké břišní svaly, které se nedají cvičit běžnými technikami a buduje se pevné ploché břicho. Mění se rozložení podkožního tuku, čímž klesá nadváha. Změna je na první pohled patrná z držení těla, chůze a estetiky pohybu.

ZUMBA

je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se pojmenování (intermittent training) – „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby.

Kontakty na Fitness trenéra Jakub Hybš, Praha

Web: www.pulsefitnessclub.cz

Mobil: +420 773 662 404

E-mail: jakub.hybs@pulsefitnessclub.cz

Adresa firmy:

Jívanská 1880
19300
Praha, Horní Počernice

Otevírací hodiny:

  • Po předchozí telefonické domluvě
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here