Přibírání po anorexii – Diskuze

2
4038

Úvodní příspěvek diskuze:

13. 10. 2014 20:26:29 | Iv

Dobrý den, anorexií jsem trpěla asi půl roku, než jsem si plně uvědomila následky a začala s tím něco dělat. Dostala jsem se bohužel na váhu 53 kg při výšce 178 cm. Chtěla bych se zeptat na názory, jestli je můj jídelníček vhodně složený, a jestli je možné z něj přibrat jinak, než jen pneumatiku kolem pasu (protože upřímně, mám pocit, že přibírací jídelníčky z léčeben k ničemu jinému nevedou). Snídám ovesnou kaši (40g vloček, 200 ml polotučné mléko, lžička medu), většinou přidám kousky jablka, nebo jiného ovoce.

Svačina ve škole je 1 kus celozrnného pečiva s plátkovým sýrem/riccotou/šunkou s kusem ovoce, a většinou ještě musli tyčinkou, nebo oplatkou, protože oběd je až v půl druhé. Někdy pečivo nahradím např. balíčkem bebe sušenek. K obědu je většinou to, co je ve školní jídelně, polévku si beru málokdy, když dávají sladkou oplatku jako dezert, tak tu většinou jím. K odpolední svačině většinou mamčiny koláče/cheesecake/pudink s ovocem/tvarohový dezert, tvaroh madeta a podobně. K večeři mám často 1,5 kaiserky (nebo jiného celozrného pečiva) s balením cottage sýru (150g) a zeleninou. Druhá večeře mi občas ujede řádek, dva čokolády, někdy si dám jen jogurt, někdy ovoce… Myslíte si, že mám šanci, nebo je jídelníček úplně špatně?
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

2 KOMENTÁŘE

  1. ono je přibírání a přibírání. Musí se zdravě přibírat. Já když přibírala tak jsem se stravovala zdravě ale do toho pila i různé koktejly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here