Co na řídké vlasy? Podělte se o zkušenosti

2
2952
 • Úvodní příspěvek diskuze:

  20. 6. 2011 16:02:41 | Jana

  Dlouhá léta trpím alopecií a vlasy mi řídnou. Už jsem se s tím smířila, i když pohledy kolemjdoucích na ulici mi jsou ještě pořád nepříjemné, na to si asi nikdy nezvyknu. Ráda bych se zeptala, zda někdo nevíte o něčem zaručeným, co by dodalo vlasům objem. Někdy mě to ještě pořád dostává. Děkuju za kažkou radu. Jana.

 • Re: Co na řídké vlasy?

  20. 6. 2011 16:13:43 | Ilona

  Strava je určitě hodně důležitá. Dostatečný přísun železa a hořčíku. Vitamíny bych také doporučila. Pak samozřejmě nevystavovat se stresu, což je extrémně náročné. Všechno to, ale chce čas a vydržet dodržvat plán zdravého života. Nekouřit, nepít alkohol (snad jen příležitostně). Možná zkusit bezlepkovou dietu.
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

2 KOMENTÁŘE

 1. Taky jsem se trápila kvůli řídkým vlasům a přes rok jsem měla prodloužené vlasy ale vypadalo to dost nepřirozeně, jím zdravě a hlídám si pestrou stravu ale vlasy ne a ne růst. Byla jsem na aplikaci kmenových buněk (dárek od sestry k narozeninám) a celkem se mi to líbí. Hlavně jsou to moje vlasy. LEpší než posilující šampony. Byla jsem u firmy medikhaus, mají konzultace zdarma a přístup parádní. Kdyby to někoho zajímalo, můžu třeba i zaslat výsledky:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here