Chytrý rezervační systém pro fitka

  0
  1713

  Chodíte do fitka, posilovny či na tenisové kurty? Český systém 4fitness.eu se snaží všechny tyhle aktivity zjednodušit, abyste se mohli objednávat přes internet a zaplatit si své kurzy online.

  K čemu slouží rezervační systém 4fitness

  Systém dobře poslouží každé posilovně, fitku, tanečnímu studiu nebo sportovnímu centru, které poskytuje aktivity veřejnosti. Umožňuje přehledně kontrolovat provoz jednotlivých aktivit, sledovat jejich účastníky, tvořit statistiky, vybírat peníze od zákazníků online a zavést chytrou identifikaci návštěvníků pomocí čárového kódu nebo magnetické karty.

  Co přinese návštěvníkům

  Možnost objednávat se online odkudkoliv. Sedíte u notebooku nebo ležíte s mobilem v posteli a vzpomenete si, že zítra končíte dříve v práci, tak byste mohli zajít na lekci zumby. Zamíříte do rezervačního systému, přihlásíte se (přes Facebook, Google Plus) a připojíte se na lekci.

  Komunikace s trenéry. Onemocní trenér a je potřeba zrušit zítřejší trénink spinningu. Bez systému by se musely obvolat všechny účastnice. Přes 4fitness trenér rozešle všem smsku.

  Dobíjení kreditu. Buď v hotovosti na vašem sportovišti nebo online přes platební bránu GoPay (platební kartou, převodem z účtu, …) si dobijete na svůj účet peníze a pak z nich čerpáte na jednotlivé lekce.

  Jednodušší identifikace. Dostanete kartu s čárovým kódem nebo magnetickou kartu a při každém příchodu si čipnete. Do systému se zapíše, že jste byli na hodině a strhnou se vám peníze z dobitého kreditu. Je potřeba jen minimální obsluha a vše je velmi rychlé.

  Co přinese provozovatelům fitka

  Žádné starosti s návštěvníky. Přes systém v kalendáři (zvlášť pro jednotlivé sály nebo sporty) nastavíte probíhající lekce a zajistíte návštěvníkům čipové karty. Jakmile systém jednou uvedete do provozu, vše funguje automaticky.

  Jeden systém pro všechny. Každý má ve 4fitness svou roli – administrátor, instruktor, obsluha nebo běžný registrovaný uživatel. Podle úrovně přístupu mají lidé různá práva.

  Odesílání SMS a emailů. Ať už jde o hromadnou zprávu návštěvníkům o zrušení hodiny, nebo zprávu pro všechny lektory, že se bude konat informační schůzka.

  Další výhody moderního rezervačního systému, se kterým vás fitness styl bude bavit, najdete přímo na 4fitness.eu.

  5/5 - (1 vote)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here