Canpol babies Ruční odsávačka mateř. mléka Basic z lékárny Benu.cz

0
79

Canpol babies Ruční odsávačka mateř. mléka Basic od výrobce Canpol je k dostání za cenu 379 Kč. Přejít do obchodu.

Ruční odsávačka Canpol Basic s jednoduchou obsluhou i údržbou. Malý počet dílů usnadňuje její čištění. Speciálně tvarovaná páka činí odsávání velmi pohodlným a nevyžaduje užití velké síly. Tvarovaný trychtíř dokonale kopíruje tvar prsu.Pokud je to možné, počkejte s použitím odsávačky 2-4 týdny po porodu, než se ustálí proces laktace. Výjimky z výše uvedeného pravidla:Pokud máte příliš mnoho mléka, prsy jsou nalité a tvrdé. Odsátí nadbytečného mléka před nebo v průběhu kojení uvolní přeplněný prs a usnadní dítěti přisátí.Bradavka je schovaná v prsu z důvodu dlouhé pauzy mezi kojením.Máte vpáčené, ploché nebo poraněné bradavky (odsávání pomáhá formovat vpáčené nebo ploché bradavky)Pokud mezi krmením cítíte náhlé přeplnění prsu a nechcete budit dítě.Dítě je nemocné a nemůže vstátV případě malé tvorby mléka – používání odsávačky stimuluje činnost mléčných žláz. Pokud nastoupíte zpět do zaměstnání a nechcete přerušit kojení – je nutné stimulovat přirozený proces kojení používáním odsávačky.Jak často odsávat? Pokud matka nemůže kojit, doporučujeme odsávat mléko 8x denně. To udrží proces laktace na správné úrovni. Zpočátku můžete mít problémy s odsátím většího možství mléka, ale po několika dnes bude již odsátého mléka více. Při stabilizované laktaci se množství jednorázově odsátého mléka pohybuje mezi 30-60ml, proto bude k získání jedné porce zapotřebí více pokusů.Balení obsahuje 1x ruční odsávačku mateřského mléka Canpol Basic.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Canpol babies Ruční odsávačka mateř. mléka Basic výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here