Avent Odsávačka mateřského mléka elektronická Premium dobíjecí z lékárny Benu.cz

0
54

Avent Odsávačka mateřského mléka elektronická Premium dobíjecí od výrobce Philips AVENT je k dostání za cenu 3599 Kč. Přejít do obchodu.

Ideální sada pro maminky, které chtějí odsávat; se vším, co potřebujete k odsávání a uskladnění mateřského mléka a ke krmení dítěte. Kojenecké lahve s mimořádně měkkým dudlíkem se velmi podobají prsu a usnadňují tak kombinované krmení z lahve a prsu.Technologie Natural Motion pro rychlejší tok mléka*Odsávejte více mléka za kratší dobu* s masážní vložkou, která stimuluje prso a odsává mléko stejně jako dítě. Plynule přechází z režimu do režimu odsávání a aplikuje správnou míru stimulace bradavky a sání pro maximální průtok mléka.Měkká a přizpůsobivá silikonová vložka univerzální velikostiUniverzální velikost pro všechny. Protože každé tělo je úplně jiné, silikonová vložka je jemně ohebná a přizpůsobí se vaší bradavce. Hodí se pro 99,98 % velikostí bradavek (až do 30 mm).Odsávejte bez předkláněníMůžete se cítit uvolněně díky designu, který vám umožní sedět vzpřímeně a bez předklánění. Není třeba se předklánět, je to klinicky prokázaná pohodlná poloha odsávání*.Přizpůsobené použití, 8 plus 16 úrovní nastaveníNastavte vše potřebné pro každé odsávání podle svých potřeb pomocí široké nabídky nastavení stimulace a odsávání. Avent odsávačka mateřského mléka nabízí 8 úrovní stimulace a 16 úrovní odsávání pro individuální zkušenost.Tichý motor pro diskrétní použití kdekoli (použití s kabelem)Odsávejte kdykoli a kdekoli díky našemu tichému motoru s tenkým designem. Pouze použití s kabelem.Minimální počet dílů a intuitivní sestaveníNáš systém uzavřeného odsávání zajišťuje, že mléko zůstane mimo hadičky, takže zbývá méně dílů na čištění. Díky menšímu počtu dílů je také snadné odsávačku znovu sestavit.Funkce pamětiVíte, co se vám líbí? Odsávačka si automaticky pamatuje vaše poslední nastavení, takže vše, co musíte udělat, je jen sednout si a stisknout tlačítko start.Dobíjecí baterie pro odsávání na cestáchOdsávejte na cestách bez starostí s napájením. Naše dobíjecí baterie se dodává s adaptérem micro USB a vydrží až na 3 relace odsávání na jedno plné nabití.Funkce pozastavení/aktivováníPokud potřebujete upravit nastavení nebo si jen udělat přestávku, tlačítko aktivování/pozastavení je vždy na dosah ruky.Displej pro sledování časuSledujte, jak dlouho odsáváte každý prs, a celkovou dobu odsávání pomocí zobrazení digitálního časovače.Balení obsahuje:1 ks Odsávačka mateřského mléka1 ks Motorová jednotka (dobíjecí)1 ks Láhev 125 ml s dudlíkem 0m1 ks Adaptér Micro-USB1 ks Těsnicí víčko2 ks Jednorázové prsní vložky*Na základě výsledků doby zahájení toku mléka (čas do reflexu vylučování mléka – MER).

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Avent Odsávačka mateřského mléka elektronická Premium dobíjecí výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here