medela PersonalFit PLUS Symphony odsávací set 24mm z lékárny Benu.cz

0
66

medela PersonalFit PLUS Symphony odsávací set 24mm od výrobce Medela je k dostání za cenu 709 Kč. Přejít do obchodu.

Medela Symphony nemocniční autoklávovatelná odsávací souprava PersonalFit PLUS na jedno prso pro Symphony nabízí rychlejší, snazší a efektivnější čištění v nemocnicích a také pohodlnější a efektivnější odsávaní pro matky.Testován a ověřen v klinických studiích Nabízí mnohem pohodlnější, efektivnější odsávání mlékaProdukt pro více uživatelů, vhodný k opětovnému použitíRychlé a snadné používání, čištění a opětovné použití Lze sterilizovat v autoklávuObsah balení: 1x prsní nástavec PersonalFit PLUS velikost 24 mm (S), 1x konektor s membránou PersonalFit PLUS, 1x hadice silikonová PersonalFit PLUS, 1x láhev 150 ml, 1x ochranný kryt membrány Symphony, 1x víceúčelové víčko PersonalFit PLUS.Jedná se pouze o příslušenství k odsávačce Medela Symphony. Balení neobsahuje motor odsávačky.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si medela PersonalFit PLUS Symphony odsávací set 24mm výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here