BOHEMIAE ROSA

0
1896

Ekologická farma, která v sobě skrývá exkluzivní hotel, restauraci a konferenční prostory…

Ekologická farma, která v sobě skrývá exkluzivní hotel, restauraci a konferenční prostory. Celý hotel i farma dodržuje základní principy ekologie. Všechny potraviny se vyrábí s využitím pouze organických procesů. A to vše celý koncept liší od ostatních míst podobného pojetí.

Nachází se v blízkosti města Votice, což je pouze hodina od Prahy na jih. Stejně tak, jak můžete na farmě relaxovat, tak máte nesčetné možnosti vyžití na různých atrakcí a aktivit v okolí.Tato oblast je oblíbené rekreační místo, protože obsahuje několik výjimečností přírodní krásy. Můžete jít na ryby, výlet, prozkoumat přírodu a vyfotit si úžasné scenérie. Jedním z nejlepších způsobů, jak tuto část České republiky prozkoumat, je při jízdě na kole s využitím jedné z mnoha tras a stezek. Na 40km daleké Orlické přehradě si můžete půjčit loďky nebo vyzkoušet různé vodní sporty a aktivity. Během zimních měsíců je k dispozici lyžování na Monínci. Golfisté budou vítání na slavném hřišti v Konopišti. Nejen přírodní krásy jsou domovem tohoto regionu, také zde najdete mnoho klasických zámků a historických hradů. Včetně zámku Vrchotovy a Janovice, kde se nachází stálá expozice Národního muzea.

V areálu farmy máte k dispozici dvě moderní a luxusní zasedací místnosti, které jsou vybaveny elektronickou tabulí a vysokorychlostním připojením k internetu.Ve větší místnosti se může pohodlně usadit až 29 osob, pro které přednášíte, vyučujete nebo vedete porady. Střední místnost může využívat 23 osob a je vhodná jak pro klasické vyučování, tak pro sportovní aktivity. Instruktoři mohou být poskytnuti na vyžádání. Chcete-li opravdu co nejlepší výcvikové zařízení, za skvělé ceny, můžete využít fantastické ceny ubytování v hotelu a využít zařízení bez jakýchkoliv dalších nákladů!

Bohemiae Rosa nabízí vynikající ubytování 5-hvězdičkového standardu za přijatelné ceny. V nabídce má hned tři druhy pokojů. Klasické dvoulůžkové pokoje Deluxe s pohodlnými postelemi, prostornou koupelnou a neuvěřitelným výhledem na noční, hvězdy posetou, oblohou. Další typ ubytování je apartmán, zahrnující halu, obývací pokoj a dvě dvoulůžkové ložnice s koupelnami. Posledním typem ubytování je byt. Velkolepé prostory, které vám umožní se cítit jako doma. Ideální pro větší skupiny osob. Zahrnují halu, obývací pokoj, kuchyň, čtyři ložnice a dvě velké koupelny.

Bohemiae Rosa nabízí útočiště klidu a míru. Dokonalou kombinaci moderního zařízení, komfortu a zdravého jídla, což zaručuje nejlepší možný pobyt.

Kontakt

Otradovice 3
259 01 Votice
Česká republika
Tel: +420 317 777 707
info@bohemiae-rosa.com
www.bohemia-rosa-hotel.com

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here