Bio-Life odstraňovač alergenů Air Cleanse 250ml z lékárny Benu.cz

0
68

Bio-Life odstraňovač alergenů Air Cleanse 250ml od výrobce CM Trade je k dostání za cenu 569 Kč. Přejít do obchodu.

Air Cleanse je aerosol, který účinně odstraňuje ze vzduchu zvířecí, roztočové alergeny a pylové částice, které jsou příčinou alergických reakcí u lidí.Jak funguje:Účinné čistící látky společně s přírodními antialergeny eukalyptem a ylang ylang obalí a zneutralizují pylové, zvířecí a roztočové alergeny.Rychlost účinku:Přípravek účinkuje ihned po aplikaci. Neutralizuje alergeny a snižuje počet roztočů a jejich zbytků. Imunitnímu systému člověka může trvat až týden než se dostane opět do rovnováhy.Jak dlouho účinkuje:Mnoho alergenů je lehkých, proto se velmi snadno dostávají do vzduchu, kde poletují a následně jsou vdechovány.Proto je dobré používat přípravek dle doporučení.Balení obsahuje 250 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Bio-Life odstraňovač alergenů Air Cleanse 250ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here