Green idea Ratanové vonné tyčinky Černá orchidej 100ml z lékárny Benu.cz

0
52

Green idea Ratanové vonné tyčinky Černá orchidej 100ml od výrobce Green idea je k dostání za cenu 489 Kč. Přejít do obchodu.

Green idea ratanové vonné tyčinky s vůní černé orchideje z majestátních Himalájí osvěží váš domov. Bohaté aroma vzácné orchideje voní vanilkově sladkým nektarem. Má výrazné květinové tóny spojené s orientální vůní. Aroma orchideje navozuje v interiéru jedinečnou atmosféru.Tyto ratanové tyčinky jsou jedinečné dobou, po kterou stále krásně voní. Vydrží velmi dlouho, čímž jsou ekonomicky i ekologicky výhodné. Délku i intenzitu vůně si každý volí sám tak, aby vůně byla příjemná v závislosti na velikosti prostoru, ve kterém vůni používáte. Intenzitu vůně regulujete pomocí počtu vonných tyčinek. Doporučuje se začít s jednou tyčinkou a dle požadovaného efektu postupně tyčinky přidávat tak, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku.Balení obsahuje 100 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Green idea Ratanové vonné tyčinky Černá orchidej 100ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here