BEBA EXPERTpro AR 800 g z lékárny Benu.cz

0
55

BEBA EXPERTpro AR 800 g od výrobce Nestlé je k dostání za cenu 529 Kč. Přejít do obchodu.

BEBA EXPERTpro AR při ublinkávání je potravina pro zvláštní lékařské účely – mléčná kojenecká výživa vhodná pro děti již od narození. Jedná se o speciální mléčnou kojeneckou výživu určenou pro řízenou dietní výživu.Obsahuje unikátní kombinaci složek, jejichž účinky byly klinicky testovány:L. reuteri – probiotické bakterie mléčného kvašení, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.OPTIPRO® HA – speciální proces k získání 100% syrovátkové, částečně hydrolyzované bílkoviny.Bramborový škrob – přirozeně bezlepkový a zahušťuje výživu.Ublinkávání je u novorozenců poměrně normální. Pokud je to ovšem ve větší míře nebo častěji, jedná se nejspíš o kojenecké ublinkávání neboli regurgitaci. Ta dokáže malá miminka pěkně potrápit. Nestlé BEBA EXPERTpro AR by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo kvalifikovaného odborníka v oblasti dětské výživy. Nestlé BEBA EXPERTpro AR je výživově kompletní potravina, vhodná jako jediný zdroj výživy.Balení obsahuje 800 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si BEBA EXPERTpro AR 800 g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here