Nutrilon 1 HA Prosyneo 800 g z lékárny Benu.cz

0
98

Nutrilon 1 HA Prosyneo 800 g od výrobce Nutricia je k dostání za cenu 579 Kč. Přejít do obchodu.

Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A. – Hydrolysed Advance je počáteční mléko pro kojence od narození do 6. měsíců. Obsahuje hydrolyzovanou bílkovinu naštěpenou na malé části, je bez palmového oleje. Nutrilon 1 Prosyneo je výživově kompletní receptura, jak požadují právní předpisy pro počáteční kojeneckou výživu a obsahuje DHA (kyselinu dokosahexaenovou), jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.Praktická dóza umožňuje komfortní přípravu mléka. Speciální plastový pásek uvnitř obalu zajišťuje jednodušší a hygienickou manipulaci s práškem. Pro snadné zarovnání odměrky a přesné dávkování.50 let výzkumuMléko Nutrilon je vyvinuto na základě 50 let výzkumu výživy dětí v raném věku.Balení obsahuje 800 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Nutrilon 1 HA Prosyneo 800 g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here