BEBA COMFORT 4 HM-O 800g – balení 6 ks z lékárny Benu.cz

0
74

BEBA COMFORT 4 HM-O 800g – balení 6 ks od výrobce Nestlé je k dostání za cenu 2754 Kč. Přejít do obchodu.

Dětské batolecí mléko s prebiotickým oligosacharidem 2´FL a probiotiky L. reuteri. BEBA COMFORT 4 HM-O pro spokojené bříško Vašich miminek je prémiová batolecí mléčná výživa vyvinutá na základě 60 let výzkumu mateřského mléka. Je určeno pro děti od ukončeného 18. měsíce.Dětská mléčná výživa BEBA COMFORT 4 obsahuje kombinaci unikátních látek po vzoru mateřského mléka, jejichž účinnost byla klinicky ověřená:HMO neboli PREBIOTICKÉ OLIGOSACHARIDY se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Řada BEBA COMFORT obsahuje ten nejvíce zastoupený oligosacharid 2’FL (2’FUKOSYLLAKTOSU) strukturou podobný tomu v mateřském mléce.OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.PROBIOTIKA L. reuteri jsou bakterie, které se přirozeně nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.BEZ palmového oleje.BEZ rybího oleje.Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní   kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.Unikátní složení pro úžasnou budoucnost vašeho miminka:  PODPORA IMUNITY – Vitamíny A, C, D + železo a zinek se podílejí na normálním fungování imunitního systému.RŮST A VÝVOJ KOSTÍ – Vitamín D a vápník jsou důležité pro správný růst a vývoj kostí.NERVOVÝ SYSTÉM – Vitamín B1 pomáhá ke správné funkci nervového systému.ZDROJ ENERGIE – Vitamíny skupiny B (B1, B2 a biotin) přispívají k získávání a využívání energie. MOHLO BY VÁS ZAUJÍMATPŘES 155 LET VÝZKUMUPEČUJEME O TY NEJMENŠÍ PO VZORU MATEŘSKÉHO MLÉKAPEČUJEME O NAŠI PLANETU S LÁSKOU A RESPEKTEM K PŘÍRODĚDlouholetý výzkum mateřského mléka nám umožňuje neustále vylepšovat naše receptury BEBA, zálanetu, proto jsme pro Vás vyvinuli naši nejlepší plechovku BEBA. Pečujeme tak o úžasnou budoucnost těch nejmenších.    ODMĚRKA – je z 95 % vyrobená z bioplastu z obnovitelných zdrojůVÍČKO – je z 66 % vyrobené z bioplastu z obnovitelných zdrojůHLINÍKOVÁ FOLIE – je 100 % recyklovatelná a odděluje odměrku od práškové výživyPLECHOVKA – je vyrobená z oceli a je 100 % recyklovatelnáBalení obsahuje 800 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si BEBA COMFORT 4 HM-O 800g – balení 6 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here