AVENT Manuální odsávačka mateřského mléka se zásobníkem + VIA pohárky 180 ml 5 ks z lékárny Benu.cz

0
47

AVENT Manuální odsávačka mateřského mléka se zásobníkem + VIA pohárky 180 ml 5 ks od výrobce Philips AVENT je k dostání za cenu 965 Kč. Přejít do obchodu.

AVENT Manuální odsávačka mateřského mléka se zásobníkem a s dárkem AVENT VIA pohárky má revoluční design. Mléko je odsáváno přímo do lahve, i když maminka sedí rovně, není třeba se předklánět. Masážní vložka má novou, sametově měkkou strukturu, která hřejivě působí na pokožku a zajišťuje příjemnou a jemnou stimulaci toku mléka. Během sání jemně napodobuje sání dítěte, což přirozeně spouští mléko a zajišťuje klinicky ověřenou účinnost. Můžete ji snadno nastavit do požadované polohy. Je opatřena rukojetí ergonomického tvaru, která zajišťuje pohodlné držení a plnou kontrolu nad odsáváním mléka. Malá velikost, nízká hmotnost a není potřeba elektřiny nebo baterií, což umožňuje snadné skladování a přepravování. Odsávání na cestách je tedy ještě více nenápadné a snadnější. Benefity:revoluční design pracuje jemně, rychle a tiše účinná stejně jako elektrické odsávačky v porodnicích měkká masážní vložka masíruje při odsávání prs a přesně simuluje kojení mléko odsáváno přímo do zásobníku, ze kterého po připojení dudlíku může maminka dítě nakrmit snadné ovládání Balení obsahuje manuální odsávačku s krytem hrdla, zásobník na mléko 125 ml, extra měkký novorozenecký dudlík a VIA pohárky s víčkem 180 ml 5 ks.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si AVENT Manuální odsávačka mateřského mléka se zásobníkem + VIA pohárky 180 ml 5 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here