4 tipy pro všechny, kteří se snaží zhubnout

0
1955

 

Chcete zlepšit svou postavu a konečně získat vysněné křivky? Zadarmo to nebudete a kromě pevné vůle budete potřebovat i pořádnou dávku informací. Tyto čtyři jednoduché tipy vás nasměrují cestami, které vás třeba jednou dovedou k vysněnému cíli. Tak se do toho pojďte pustit!

Zjistěte si co nejvíce informací o svém těle

Pro začátek si zjistěte svou výšku a váhu. Na základě těchto hodnot si vypočítejte své BMI na kalkulačce. Uvedené číslo vám sdělí, jestli se vaše váha nachází v normálních hodnotách. Kromě toho ale závisí i na vašem pocitu. Pokud se cítíte oplácaní a máte dojem, že je vaše postava nezpevněná, rozhodně byste s tím měli začít něco dělat i v případě, že jsou vaše hodnoty v normálních číslech tabulky BMI.

Přírodní pomocník pro spalování tuků

Rychlejších výsledků můžete dosáhnout i díky hubnutí se zelenou kávou. Jedná se o přírodní látku podporující rychlost metabolismu a částečně i využívání energie z tukových zásob. Podobně fungují i jiné přírodní látky, jako například skořice a zelený čaj.

Začít můžete dietou

Pokud nevíte, jak se pustit do změny svého životního stylu, prvním krokem může být dieta. Podívejte se na 3 diety, které vám pomohou účinně zhubnout. Až za čas zjistíte, že se vám daří a vidíte výsledky, bude stačit upravit své stravovací návyky, přidat trochu pohybu a postavu si jistě udržíte. Ze začátku však bývá důležité odhodlání a víra, že proces bude skutečně fungovat, i když to někdy chvíli trvá.

Jak zhubnout problémové partie

Hubnutí problémových partií bývá to nejtěžší. Většinou jdou dolů jako poslední, ale pomoc můžete správně zvolenými komplexními cviky. Rozhodně by neměla chybět kombinace silového cvičení a aerobní aktivity podporující spalování tuků. Nezapomínejte zařadit i přirozený pohyb, jako je chůze pěšky, jízda na kole a podobně.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej: