Znáte úžasné vlastnosti česneku?

0
1526

Je právem označován přírodním antibiotikem. Dokáže doslova „vypálit“ bacily, poradí si s bakteriemi uvnitř těla i vně. Perfektně snižuje tlak. Hovoříme o česneku, ovšem o tom poctivém, českém.

Domácí česnek je nejlepší

Zapomeňte na slabé, nijak neobohacující formy česneku z Číny. Proč si kupovat něco z tak dalekého dovozu, když můžete mít poctivý a lahodný domácí česnek? Kde jej seženete? Opravdu kvalitní nejen česnek, ale i zeleninu nebo i mléko, hledejte u tradičních českých firem. Jednou z nich je ALA, a.s. Řepníky, zemědělská firma, která se specializuje na prvovýrobu brambor a mléka, ovšem i její ostatní produkty jsou vynikající. Mezi ně patří i česnek. Každý rok firma tradičně oznamuje zahájení prodeje česneku. Dostává se k vám skutečně to nejlepší a nejčerstvější, co si pak doma můžete sami uskladnit. Česnek společnost pěstuje ryze přírodně bez použití jakékoli chemie, proto se jedná o skutečně poctivý česnek, který má silnou chuť a úžasné účinky.

Prodej česneku – kde vybírat?

Právě pečlivě vypěstovaný česnek, který nenese různé stopy chemie, je skutečně kvalitní surovinou, byť si za ni lehce připlatíte. Opravdu dobrý česnek má kvalitní a silnou chuť, takže stačí méně stroužků (vás tak opravdu nevyjde o tolik dráž). Vynikající je nejen jako pochutina, ale dokáže léčit nachlazení (například v medovém čaji), poradí si i s bradavicemi (stačí přikládat plátky naložené v octu na postižené místo a stane se zázrak). Musí se jednat o skutečně kvalitní produkt od poctivého českého zemědělce. Po ochutnání poznáte ten rozdíl, proto postupně přejdete i na jiné kvalitní zemědělské výrobky. Podívejte se na stránky www.alarepniky.cz, jaké produkty firma nabízí, a udělejte si třeba i výlet na toto místo, kde se rodí to nejlepší, co nám příroda dává.

 

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here