Změna jídelníčku chce i nové kuchyňské náčiní. Pořiďte ho se slevou!

0
534

Chcete-li si připravovat zdravé a chutné pokrmy s vyváženými nutričními hodnotami, budete potřebovat nejen kvalitní suroviny, ale také patřičné kuchyňské náčiní. Pokud se chystáte změnit svůj jídelníček k lepšímu, čeká vás i výměna vybavení. Jasně, hrnce a pánvičky zůstávají, ale jistě se najde i vybavení, které jste dříve možná tolik nepoužívali.

Zdravý a chutný jídelníček není levný ani úplně bez práce. Počáteční investice bude možná trochu vyšší, ale nelekejte se. Vybavení vám vydrží dlouhá léta a všechny suroviny přece také nevystačí jen na jeden oběd. Nelekejte se proto, co všechno musíte na začátku zakoupit. Navíc nemusíte utratit až tolik peněz, když využijete slevové kupóny.

Co by bylo dobré zakoupit?

Nejdříve byste si měli udělat představu o svém zdravém jídelníčku, tak nejlépe zjistíte, co budete vlastně potřebovat. V některých kuchařkách nebo u online receptů bývají napsané nejen potřebné suroviny, ale právě také potřebné vybavení.

Máte rádi sladké? Na spoustu sladkých zdravých pokrmů potřebujete dobrý mixér. Například když se chystáte dělat lívance z ovesných vloček, je dobré vločky rozmixovat, a to i když si kupujete ty jemnější. Na mrkvové muffiny je zase dobré mít pěkné formičky – třeba do tvaru srdíček. Chystáte-li se zakoupit vybavení na pečení a vaření, mohla by vás potěšit sleva v Tescoma.cz. Slevy nabízí spousta e-shopů s vybavením do kuchyně, stačí jen hledat.

Kde ušetřit?

Hodit by se vám mohl i odšťavňovač na čerstvé džusy či kuchyňská váha na přesné odměřování surovin. Ptáte se, kde na to všechno vzít? Nemusíte utrácet majlant, využijte slevové kódy. Například 4home slevový kupón vám zajistí sadu barevných nožů jako dárek k nákupu, 5% slevu na celý sortiment apod.

Z obchodů nabízejících vybavení do kuchyně, v nichž se dá nakoupit se slevovými kupóny, můžeme jmenovat ještě Tchibo.cz, Magnet 3 pagen, Euronova a mnohé další. Mimochodem slevové kódy nabízí opravdu spousta e-shopů. Například sportovní vybavení koupíte levněji v InSPORTline. A tak by se dalo ještě dlouho pokračovat. Prozkoumejte sami, zda slevové kupóny uvolňuje i váš oblíbený obchod.

Změna jídelníčku chce i nové kuchyňské náčiní. Pořiďte ho se slevou!
5 (100%) 2 hlasů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here