Tantra masáže v Praze vám nabídnou víc než je erotické potěšení

0
588

Chcete-li proniknout do hloubky erotického umění staré Indie, měli byste navštívit tantra masáže v Praze. Právě zde se totiž v luxusních salónech koncentrují ti nejlepší odborníci ze všech koutů republiky.

Tantra masáže oslavují umění doteku a přítomného okamžiku

Základem tantrického umění je celá řada rituálů od meditace přes navázání intimního spojení skrz láskyplnou masáž až po kontrolované dráždění intimních míst. Vše směřuje k intenzivnímu prožívání přítomného okamžiku, odplavení stresu a nejrůznějších (především psychických) blokád a samozřejmě i k absolutnímu uvolnění prostřednictvím nádherného orgasmu – více ZDE.

Proč jsou tak jiné?

A právě tím se liší od klasických vzrušujících masáží, kde vše směřuje jen k jednomu jedinému cíli. Tantra má mnohem vyšší ambice, bude k tomu však potřebovat vaši pomoc.

Dokonalý prožitek si žádá vaše aktivní zapojení

Tantra pracuje s mnoha technikami, jež umožňují kontrolovaný nástup orgasmu. Zatímco masér nebo masérka bude používat nejrůznější hmaty, vy jim můžete pomoci speciální technikou dýchání. S tou se seznámíte dopodrobna na úvodní konzultaci, trvající obvykle 5-15 minut. Tehdy si při šálku dobrého čaje vymění klient a terapeut své představy a dojde i k lehkému vhledu právě do techniky tantrického dýchání. Doporučujeme k této části přistoupit opravdu poctivě, jedině tehdy si totiž umění doteků můžete užít skutečně se vším všudy!

Erotická tantra působí na čtyřech úrovních

Většina zákazníků jde poprvé na tantrickou masáž čistě kvůli zdravě sobeckému potěšení z doteků někoho jiného, které na ně nekladou žádné nároky. Není třeba nic oplácet, předstírat nadšení nebo dokonce vzrušení. Postupně však zjistí, že tenhle lahodný zákusek je ve skutečnosti jen příslovečnou třešničkou na dortu. Tantra toho totiž umí mnohem víc!

Na vlně psychoterapie

Podle tantry si každý z nás v sobě nese tzv. energetické otisky. Pocházejí od činností, které jsme chtěli udělat, ale neudělali. Typicky neuskutečněné rozhovory apod. Tantrická masáž tyto vzpomínky probouzí a odplavuje. Během několika prvních sezení vás proto může překvapit, že vás napadá skutečně vše možné bez jakéhokoliv spojení s erotikou.

Prožitek duchovní jednoty

Tantra sjednocuje protiklady. Dává rovnítko mezi duchovní a fyzickou stránku těla, klienta a terapeuta, životní a sexuální energii… Je to svým způsobem meditace, ale velmi příjemná. Umožňuje znovu prožívat ničím nezkalenou radost z vlastního těla a intenzivních prožitků. Více o duchovní podstatě tantry TADY.

Náš tip: Vzájemné sympatie jsou důležité. Kvalitní erotické masážní salóny vám proto vždy na svých internetových stránkách nabídnou galerii masérů a masérek, abyste si mohli za všech okolností vybrat přesně podle svého gusta!

Práce se sexuální energií

Také znáte ten pocit, kdy jdete domů po klasické masáži a cítíte se nabuzení a plní energie? Tantra tento aspekt posouvá na mnohem vyšší úroveň. Nejenom, že umí sexuální (životní) energii vyvolat, ale také ji rovnoměrně rozvádí po celém těle a umožňuje její pozdější využití. Pokud se často cítíte unavení, bez inspirace nebo zkrátka bez nálady, určitě vás tantra masáže svými účinky velmi příjemně překvapí.

Cíleně stupňované vzrušení

Navození orgasmu v tantře není prvoplánové. Důležitý je každý dotek. Tantra maséři odhalí všechny vaše erotogenní zóny, a podle reakcí poznají, kde se vyplatí přitlačit, a kde naopak ne. Postupně se propracovávají od nohou a rukou až ke středu pánve. Jakmile se hluboce uvolníte, může první orgasmus přijít zcela nečekaně. A zdaleka nemusí být poslední.

Tantra masáž totiž v tomto bodě nekončí, ale plynule ho rozvíjí, aby na samém konci ještě na chvíli uchovala blažené vzpomínky prostřednictvím láskyplného mazlení. Díky tomu je vždy jedinečná a v mnoha bodech odlišná od klasických erotických masáží. Koneckonců, můžete se o tom přesvědčit sami. Skvělých salónů je v Praze opravdu dost!

Tantra masáže v Praze vám nabídnou víc než je erotické potěšení
5 (100%) 1 hlasů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here