Zlaté mléko z kurkumy pro zdraví a hubnutí

0
821

Potřebujete shodit nějaké ty přebytečné kilogramy, zbavit tělo nežádoucích a škodlivých látek, nebo chcete zlepšit vaše trávení? Objevte blahodárné účinky kurkumy v lahodném a zdravém nápoji plném antioxidantů, a dalších cenných látek, kterému se podle jeho barvy přezdívá „zlaté mléko“. Připravit si ho můžete během chvilky.

Kurkuma a obsah zdraví prospěšných látek

Kurkuma, nebo také indický šafrán, je koření získávané z usušeného oddenku kurkumovníku. Toto známé a oblíbené koření, které zlaté mléko obsahuje, se pyšní dlouhou řadou prospěšných látek. Za zmínku stojí vysoký obsah antioxidantů. Účinnou složkou, kterou obsahuje, je kurkumin.

Pozitivní účinky kurkumy

Kurkuma podporuje správnou funkci trávicí soustavy. Dále zajišťuje správnou funkci oběhového systému a posiluje obranyschopnost organismu. Úžasně funguje na nejrůznější záněty v těle, pomáhá při léčbě osteoartrózy nebo artritidy. Kromě výše uvedených účinků se skvěle hodí i pro redukci hmotnosti. Zlaté mléko hubnutí napomáhá a podporuje ho. Je proto skvělou součástí redukčního jídelníčku. Kromě toho je prostředkem vhodným na účinnou detoxikaci organismu. Čistí krev od toxinů a zbavuje tělo nežádoucích látek. Dokonce byl zjištěn i pozitivní vliv na léčbu různých nádorových onemocnění.

Příprava vynikajícího a blahodárně působícího zlatého mléka

Připravte si tento chutný a zdravý nápoj sami doma. Vyzkoušejte osvědčený zlaté mléko recept. Na jeho přípravu budete potřebovat práškovou směs v bio kvalitě, která kromě kurkumy dále obsahuje i černý pepř, skořici a zázvor. Tato jedinečná kombinace dohromady utváří dokonalou symfonii chutí. Směs v prášku jednoduše smíchejte s horkým mlékem a drink je na světě. Na něm si nejenom pochutnáte, ale také uděláte něco prospěšného pro vaše zdraví.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here