Zhubněte s čokoládovým koktejlem

0
2089

Nejde vám hubnutí a čokoláda dohromady? Ano, při běžných dietách je nezbytné se cukrovinek vzdát, ale ne s koktejlem Chocolate Slim. Ten přichází záměrně s čokoládovou příchutí, aby vám vynahradil chuť na sladké.

Vyměňte prášky za sladký koktejl

S doplňky stravy je hubnutí přece jenom snazší. Odhání pocit hladu, urychlují spalování tuků a dodávají tělu všechny potřebné živiny. Navíc mohou být i chutné – jako v případě koktejlu Chocolate Slim.

Co všechno se v něm skrývá?

Koktejl si zakládá na tom, že je vyrobený čistě z přírodních ingrediencí, neobsahuje parabeny ani barviva. Jsou v něm:

  • vláknina (snižuje chuť k jídlu a zlepšuje činnost střev),
  • sójový lecitin (snižuje cholesterol a vysoký tlak),
  • 100% přírodní kakao (urychluje spalování tuků),
  • glukomannan (dodává tělu energii),
  • vitamíny a minerály.

O přísun minerálů a vitamínů se starají chia semínka, plody acai a goji. Poslední tři jmenované ingredience jsou v posledních letech velmi chváleny pro své výborné účinky na zdraví. Koktejl tedy nepomáhá jen hubnutí, ale i celkovému zlepšení stavu těla.

Čemu všemu napomáhá?

Vlivem všech zmíněných složek má pozitivní vliv na trávicí systém, snižuje cholesterol, posiluje srdce a cévy. Eliminuje toxiny v těle, chrání ho před nemocemi, pomáhá proti vráskám a zpomaluje stárnutí. Kromě toho uvolňuje hormon štěstí dopamin. Hubnout šťastně je snem snad většiny žen. Avšak to neznamená, že je koktejl určený pouze ženám. Ocení ho každý, kdo touží shodit pár kil.

Jak jej užívat?

Jedno balení vydrží na 2 – 4 týdny kúry. Prášek rozpustíte v 220 ml vody a tím získáte nápoj, který se musí vypít ráno na lačno. Reální zákazníci potvrzují, že se jim daří díky Chocolate Slim hubnout 3 – 5 kg týdně, což je tak akorát, aby to tělo dobře snášelo. Nemůžete za týden shodit 20 kilo, to by neprospělo vašemu zdraví. Toto postupné tempo schvalují i odborníci. Úplně bez práce to ovšem není, pro lepší účinky je důležitý i dostatečný pohyb.

Zbývá uvést snad už jen poslední informaci. Koktejl Chocolate Slim si můžete objednat přes internet, pro prvních 100 českých zákazníků je k dispozici dokonce s 50% slevou. Do Česka totiž přichází jako čerstvá novinka.

3/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here