Zastavte vypadávání vlasů a ozdravte je! Budete sebevědomější a pohlednější

0
321

Důvodů toho, proč u mnohých z nás, ať už jde o ženy nebo muže, je poměrně dost. Vliv má roční období, přemíra stresu a velké množství povinností, nevyvážená strava, špatná péče o vlasy samotné či pokožku hlavy… Jedním z příčin však může být i androgenní alopecie a jiné formy vypadávání vlasů.

Projevy onemocnění jsou nepřehlédnutelné

Postižený si velmi rychle všimne, že něco není v pořádku. Nejčastěji se objevuje řídnutí vlasů nejčastěji v nepravidelných shlucích. Onemocnění vede až k úplné ztrátě vlasů. Kromě úbytků vlasů na hlavě si můžeme povšimnout i ztráty ochlupení na ostatních částech těla.

Propuknutí choroby nemá spojitost s věkem, může postihnout osoby mladé i starší.

Léčba někdy nepřináší požadovaný efekt

Při snaže všemožným způsobem nemocného uzdravit je léčba problematická, někdy je dosaženo výrazného zlepšení, ale jindy je onemocnění proti léčbě silnější.

Jak se zbavit vypadávání vlasů se můžeme snažit dozvědět z rad našich předků, ze zkušeností těch, kteří tento problém řešili nebo z mnohých zdravotních zařízení a internetových stránek. Určitě se dozvíte, že je potřeba zaměřit se na správnost funkce štítné žlázy a poruchy trávicího ústrojí, dodat tělu dostatek vitamínů z řady B, C, zinek, železo, magnézium.

Také je potřeba, abyste vlasy ani pokožku nevstavovali nadměrným teplotám např. při koupání či fénování, už vůbec se nedoporučuje vlasy žehlit. Česání musí být šetrné, jemné, vlasy nesvazujte do upnutých culíků a používejte jiné gumičky, než jsou obyčejné gumové bez jakéhokoli obalu.

Než se vám podaří onemocnění dostat pod kontrolu, použít lze zhušťovače vlasů. Je to způsob, který zvláště ženám, které nesou ztrátu vlasů velmi těžce, značně usnadní fázi, než se onemocnění zlepší.

Trápí-li vás nadměrné vypadávání vlasů, zajděte ke svému lékaři. On rozhodne o tom, zda jde o normální úbytek vlasů spojený s ročním obdobím nebo vaší životní fází a zda je nutné navštívit specialistu, který vám předepíše patřičné medikamenty.

Zastavte vypadávání vlasů a ozdravte je! Budete sebevědomější a pohlednější
5 (100%) 2 hlasů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here