Womanizer Premium 2 z lékárny Benu.cz

0
73

Womanizer Premium 2 od výrobce WOW Tech Europe GmbH je k dostání za cenu 4449 Kč. Přejít do obchodu.

Womanizer Premium 2 je úžasná kombinace nových technologií a vysoce kvalitního designu, které nabízí: Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek + a – Celkem máte k dispozici 14 stupňů intenzity – od extra jemné až po ultra silnou. Funkce Autopilot, Pohotovostní režim a Smart Silence  (chytré ticho)100% vodotěsnost (IPX 7)Doba provozu: 240 minutPro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu.Autopilot je relaxační funkce, která přináší nečekané orgasmy a překvapivě nový způsob vzrušení. Celkem nabízí 3 módy:První mód, náhodně vybírá rytmus tlakových vln v rozmezí 1.-6. stupně intenzity. Druhý mód vybírá rytmus v rozmezí 6.-11. stupně. Třetí mód vybírá mezi stupni 9.-14.Program vybírá náhodně intenzitu, a proto se orgasmy objevují nečekaně a o to mohou být intenzivnější. Pohotovostní režim je navržen tak, aby manipulace s Womanizerem byla obzvláště šetrná k baterii: zařízení se automaticky vypne po 10 minutách nepoužívání. Je to proto, aby se zabránilo nechtěnému a úplnému vybití baterie.Smart Silence zajišťuje, že Womanizer Premium 2 začíná fungovat teprve tehdy, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se, což šetří baterii a používání je výrazně tišší.Balení obsahuje 1x Womanizer Premium 2, 1x magnetický USB nabíjecí kabel, 2x silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Womanizer Premium 2 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here