Womanizer Marilyn Monroe Special Edition White Marble z lékárny Benu.cz

0
54

Womanizer Marilyn Monroe Special Edition White Marble od výrobce WOW Tech Europe GmbH je k dostání za cenu 3199 Kč. Přejít do obchodu.

Speciální edice Womanizer Marilyn Monroe je dokonalá směs elegance a potěšení. Silný a pozitivní odkaz Marilyn je inspirací pro nádherně tvarovanou a nesmírně příjemnou hračku Womanizer. Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec.Co Womanizer nabízí?Technologie Pleasure Air10 úrovní intenzity vibrací100% vodotěsnost (IPX 7)Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb.Womanizer Marilyn Monroe je model Classic 2 v novém smyslném designu, který nabízí:10 úrovní intenzity a umožňuje tak mnoho zábavy a vzrušujícího potěšení. První stupeň zaručuje jemný start a poslední stupeň, maximální vrchol rozkoše. Úsporu baterie. Pokud je Womanizer Marilyn Monroe v činnosti a vy během 10 minut nestisknete žádné tlačítko, přístroj se automaticky vypne. Tato funkce šetří baterii a chrání přístroj proti náhodnému zapnutí.Funkci relaxační konec orgasmu se postará o příjemné uvolnění a doznění orgasmu. Pokud krátce stisknete tlačítko Vyp/Zap, přístroj se přepne na nejnižší stupeň intenzity a vy si můžete vychutnat uvolňující konec orgasmu.Dobu provozu až 180 min od úplného nabití.Díky 100% vodotěsnosti s přístrojem Womanizer můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Balení obsahuje 1x Womanizer Marilyn Monroe, 1x magnetický USB nabíjecí kabel, 2x silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Womanizer Marilyn Monroe Special Edition White Marble výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here