Womanizer OG aubergine z lékárny Benu.cz

0
39

Womanizer OG aubergine od výrobce WOW Tech Europe GmbH je k dostání za cenu 5499 Kč. Přejít do obchodu.

Womanizer OG je první Womanizer, který používá technologii Pleasure Air nejenom ke stimulaci klitorisu, ale i ke stimulaci citlivého bodu G. Dosažení vyžaduje trochu času a péče, ale výsledné vyvrcholení je velmi uspokojivé a zcela odlišné od všeho, co jste zažili. Každé tělo je jiné, proto prozkoumejte svá citlivá místa, pohněte hračkou doleva a doprava, experimentujte s tlakem a hloubkou zasunutí Womanizeru OG. Womanizer OG nabízí:Pleasure Air má k dispozici 12 stupňů intenzity.3 stupně vibrací.Velice příjemný a tělu šetrný silikon100 % vodotěsnost (IPX 7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně.Dobu provozu: 120 min.Funkci Smart SilenceFunkce Smart Silence zajišťuje, že Womanizer OG začíná fungovat teprve tehdy, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se, což šetří baterii a používání je výrazně tišší. Balení obsahuje 1x Womanizer OG, 1x dobíjecí magnetický USB kabel, 1x látkový pytlík na uskladnění.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Womanizer OG aubergine výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here