Womanizer Duo 2 blueberry z lékárny Benu.cz

0
35

Womanizer Duo 2 blueberry od výrobce WOW Tech Europe GmbH je k dostání za cenu 5779 Kč. Přejít do obchodu.

Duo 2 spojuje vibrátor a stimulátor do jednoho celku. Stará se o vnitřní i vnější stimulaci současně. Duo 2 ale navíc od předchozí série nabízí více stupňů intenzity. Stimulace klitorisu je úžasná a velmi příjemná, žena ale může mít pocit, že jí chybí vaginální stimulace. Kombinace vnější a vnitřní stimulace je pro některé ženy dokonce zásadní pro dosažení orgasmu. Proto byl vyvinut duální Womanizer Duo 2. Kromě původní stimulace tlakovými vlnami má Duo 2 také perfektně tvarovaný vibrátor, který společně se stimulátorem nabízí:14 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu14 stupňů intenzity vibrátoru, u kterých si lze dokonce vybrat 10 vibračních programů. Jednotlivé funkce se dají samostatně nastavitFunkce Afterglow, Pohotovostní režim a Smart Silence100% vodotěsnost (IPX 7)Funkce Afterglow navozuje relaxační doznění orgasmu. Pro plné prožití dozvuku svého orgasmu krátce stisknete tlačítko Zap/Vyp. Duo 2 se na závěr vrátí na úroveň intenzity 3, která vám přinese pocit uvolnění. Pohotovostní režim funguje tak, že pokud se 10 minut nebo 5 minut (jestliže je baterie téměř vybitá) nezmění chod výrobku, automaticky se vypne. Při opětovném zapnutí se výrobek automaticky vrátí do naposledy používaného nastavení.Smart Silence (chytré ticho) zajišťuje, že Womanizer Duo 2 začíná fungovat teprve tehdy, když se stimulační hlavice na klitoris téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se, což šetří baterii a používání je výrazně tišší.Balení obsahuje 1x Womanizer Duo 2, 1x magnetický USB nabíjecí kabel, 2x silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Womanizer Duo 2 blueberry výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here