Vzdušné alergeny v domácnosti

  0
  1530

  Poslední dobou je čím dál více lidí, kteří trpí různými alergiemi. Alergie sice ve většině případů není nic vážného, avšak za to se jedná o poměrně nepříjemnou záležitost. A proto se lidé snaží vyhnout se věcem, na které mají alergii a přitom si to neuvědomují a mohou je mít i doma.

  Všude samý alergen

  Alergií je opravdu velká škála, ale mezi ty časté patří alergie na prach, pyl či srst domácích mazlíčků. A právě tyto alergeny můžete běžně nacházet ve své domácnosti. Stačí jen, když na chvíli otevřete okno, abyste vyvětrali a do domu či bytu se vám dostanou maličké částečky jakéhokoliv alergenu, a pak není divu, že ve vlastní domácnosti se vám projevují příznaky vaši alergie.

  Udržujeme čistotu a žádné částečky neproniknou

  V mnoha případech se jedná o tak malé částečky, které nemůžeme pozorovat vlastním okem, takže je poměrně těžké udržovat dokonalou čistotu. I když si lidé snaží a často si myslí, že mají dokonalou čistotu, tak s běžnými prostředky to téměř nelze. Klasický vysavač nechává spoustu prachu a alergenů na filtru, který čas od času prostě vytáhnout musíte, abyste jej mohli vyměnit či vyčistit, utírání prachu klasickou prachovkou či vodou a hadříkem také není stoprocentní, protože často jen prach smetete dolů na zem. Pomocníkem, který vám může zajistit tu dokonalou čistotu a ještě ušetřit spoustu času je vodní vysavač. Tyto vysavače fungují na úžasném principu a navíc jsou na trhu již několik let, takže jejich kvalita je ověřena u mnoha spokojených zákazníků.

  Vysavač, který nás zbaví nečistot i alergenů

  Je opravdu dobré investovat a koupit si kvalitní vysavače Hyla, protože ty vám opravdu pomohou. Díky vodnímu systému a separátoru, který se neustále čistí, vůbec nemusíte vytahovat žádný filtr a natož tak, abyste jej čistili. Stačí jen přejet místnost a zbavíte se veškerého prachu, čímž si vyčistíte i vzduch. Avšak tím nejdůležitějším je, že kromě toho vysavače pohlcují i alergeny, takže po úklidu, který zabere třetinu času, vám zůstane úplně čistá domácnost bez částeček, které by vás nějak dráždily, což ocení snad každý alergický člověk.

  Jak často musím vysávat?

  Přestože se jedná o perfektní pomocníky, tak to neznamená, že se vaše pravidelnost úklidu sníží. Bohužel prach se víří neustále – při každém otevření okna či vchodových dveří se do domu dostane spousta maličkých částeček, takže aspoň jednou týdně byste vysát měli. V případě, že jste například alergičtí na pyl, tak v době, kdy všechno kvete byste měli vysávat trošku častěji. Vodní vysavače vás sice zbaví veškerého prachu a alergenů, ale nemohou zabránit dalšímu víření.

   

  Pořiďte si správného pomocníka do domácnosti na www.Hyla.cz a příznaky alergií vám zmizí, protože existují vodní vysavače, které alergeny pohlcují stejně jako prach.

  5/5 - (1 vote)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here