Vyzrajte na strie a jizvy díky kvalitní kosmetice

0
224

Kdo z nás by si nepřál mít po celý život krásnou a dokonalou pokožku. Jsou ale etapy v životě, během nichž nám hrozí tvorba strií, které jsou poměrně viditelné. Vznikají kupříkladu u rychlého váhového přibývání, kdy se pokožka nestíhá přizpůsobit novému většímu objemu a praská.

Ten prožíváme zvláště v těhotenství, ale také pokud z nějakého důvodu zvýšíme rychle svou váhu ať už nestřídmým jídlem či nemocí. Jestliže již strie máte, anebo jste těhotné a chcete jim předejít, je žádoucí požívat speciální přípravky, které vzniku strií pomáhají předejít a ty vzniklé viditelně redukují, zmenšují a zneviditelňují.

Olejíček s výbornými účinky

Jedním přípravkem se skvělými výsledky je pečující olej Bi-Oil. Jede o speciální péči na jizvy a strie. Hodí se k péči o jizvy, strie, také vám pomůže, když vás trápí nejednotný odstín pleti nebo vrásčitá kůže. Je báječný i pro nastávající maminky, které díky jeho používání předejdou nežádoucí tvorbě strií.

Díky tomuto oleji budete mít pokožku hebkou a jemnou, stávající jizvy zlepší svůj vzhled, pomůže předejít striím, vyhladí a hydratuje, napomůže ke sjednocení tónu pokožky, to vše bez zanechávání mastného filmu a s příjemnou vůní.

Skládá se z PurCellin Oil, který se stará o vstřebávání živin a vitaminů, dále ze směsi olejů (měsíčkový, heřmánkový, levandulový a rozmarýnový) a obsahuje i vitamin A a E.

Co se týče aplikace, je naprosto jednoduchá. Chcete-li zmírnit stávající jizvy, doporučuje se aplikovat 2 x denně krouživými pohyby do jizvy, což opakujte alespoň 3 měsíce. Jsou-li vaším cílem strie a jejich předcházení např. v těhotenství, používejte od začátku 2. trimestru denně na kritické partie, tedy bříško, prsa, hýždě, boky a stehna. Je-li vaším cílem sjednocení tónu pokožky, použijte jej 2 x denně na postiženou oblast alespoň po dobu 3 měsíců.

V nabídce pečujících prostředků najdete kromě olejů i krémy, masážní mléka, zpevňující tělové balzámy, gelové krémy a další. Stačí si jen vybrat, která konzistence je vám příjemná a pečlivě se denně o pokožku starat. Výsledky, které se dostaví za čas investovaný do vaší krásy a zdraví, vás určitě potěší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here