Vyzkoušeno: Chcete-li zažít skutečný wellness, vyrazte do Jeseníků!

0
2465

Cílem wellness procedur musí vždy být maximální uvolnění těla a mysli. Samotná procedura ale mnohdy nestačí. Aby byl účinek maximální, je třeba si užít relax v příjemném prostředí a nemělo by chybět ani skvělé jídlo a „kapinka“ dobrého pití. Wellness dnes nabízí mnoho hotelů i penzionů, a tak je zdánlivě těžké si vybrat. Abyste nemuseli složitě pátrat, udělali jsme to za vás. Do oka nám padl Hotel Kamzík. A výsledek?

Malebné prostředí a perfektní služby

Na začátku stál výběr lokality v kombinaci s nabídkou služeb. Oba předpoklady splňoval hotel Kamzík, a proto jsme se rozhodli vyrazit právě sem. Hotel se nachází v malebných Jeseníkách a je situován v blízkosti skiareálů i turistických stezek pro cyklisty i pro pěší. Už jen z toho důvodu je oblíbeným cílem milovníků aktivního pohybu.

Celkovým vzhledem hotel připomíná notoricky známé ozdravovny a právě to nás přitáhlo nejvíc. Chtěli jsme zjistit, do jaké míry je možné ze starší budovy vytvořit hotel se špičkovými službami. Nutno přiznat, že se to majitelům Kamzíku podařilo. Moderní interiér působí velmi stylovým dojmem a stejně je tomu i v případě pokojů. Jsou prostorné a nabízí veškerý potřebný komfort. K dispozici je celkem 112 pokojů. Informace o ceně ubytování najdete na wellness ubytování Jeseníky.

Wellness na špičkové úrovni

Wellness hotel Jeseníky má hodně co nabídnout. Nabízí několik typů masáží (celkovou, částečnou, masáž chodidel aj.) a k dispozici je i solárium. Velkou pohodu zažijete v hotelovém bazénu, jehož voda je vyhřátá na příjemných 26 – 28°C. Hotel má také vlastní saunu a nechybí ani vířivka, ve které si bude vaše tělo lebedit.

Wellness pobyt Jeseníky si lehce zpříjemníte i aktivním pohybem. Přímo v hotelu je otevřena malá tělocvična a také posilovna, je možné si zahrát i bowling.

Wellness hotel Jeseníky nás nadchl a doufáme, že se zde bude líbit i vám! Je ideální pro rodiny s dětmi i jako místo pro strávení romantického wellness víkendu ve dvou.

4/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here