Nápojové automaty a kávovary pro zaměstnance. Proč je to dobrá volba?

0
1751

Je dobře, že je dnes pro řadu podnikatelů samozřejmostí poskytovat svým zaměstnancům určitý komfort. Pokud je zaměstnanec spokojen, má mnohem větší chuť do práce, je vůči firmě loajálnější a podává daleko lepší výsledky. Zajištění příjemných pracovních podmínek je tedy důležitou složkou potřebného komfortu. K pocitu pohodlí přispěje nejen důmyslný nábytek, potřebné vybavení, dobře zvolená výmalba či dekorace, ale třeba také dostupné občerstvení. Osvěžit se dobrou pramenitou vodou nebo si dopřát šálek lahodné kávy k tomu neodmyslitelně patří.

Dobrou volbou pro velké, ale i menší firmy jsou nápojové automaty, díky kterým lze rychle a snadno připravit horký i studený nápoj. Představují minimum starostí a vyplatí se v každé společnosti.

Pramenitá voda neustále k dispozici

Dodržování pitného režimu je velice důležité. V práci se na to však často zapomíná. Pro zaměstnance není vždy pohodlné nosit si se sebou vodu v PET láhvích a kohoutková voda ne všem chutná. Pokud si ji zapomenou koupit, anebo ji již vypijí, může se stát, že místo pracovních povinností řeší, kde vodu koupit. Tento problém má ale naprosto jednoduché řešení – pořízení nápojového automatu od společnosti Fontána.

Na manipulaci jednoduchý výdejník pramenité vody nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Stačí pouze doplňovat barel s vodou. Ten vám Fontána v případě potřeby přiveze zdarma. Barel obsahuje cca 19 litrů pramenité vody, jež je čerpána z podzemního zdroje v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Objednat lze také variantu výdejníku, který se pouze napojí na vodovodní řád. Oba typy přístrojů umí vodu chladit na 5 ºC a ohřívat na 95 ºC. Teplou vodu je možné využívat na přípravu polévek, kávy, čaje apod.

Lahodná káva a další chutné nápoje

Bez vody se nedá žít, jenže také bez kávy si mnozí z nás neumějí život představit. Většina lidí tento nápoj pije nejen proto, že jim chutná, ale také z toho důvodu, že jim dodá energii. Pokud si tedy budou moci vaši zaměstnanci kávu a další horké nápoje připravit, budou rádi a projeví se to také na jejich pracovním nasazení. Je to na první pohled maličkost, ale dokáže zaměstnance nabudit. Rovněž to přispěje k lepší firemní kultuře. U společnosti Fontána si můžete zajistit i tyto nápojové automaty. Oblíbené jsou kávovary na kapsle, do kterých se vloží mince, příslušná kávová kapsle a to je vše. Nápoj je velmi rychle připraven a dobře chutná.

Navštivte stránky www.fontana.cz, kde získáte veškeré další informace. Prohlédněte si nabízené nápojové automaty a objednávejte také k vám do firmy.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here