Vyberte si tu nejlepší dovolenou a splňte si všechna přání

0
2257

Je tu nový rok a s ním také čas pro plánování letošní dovolené. Možná si řeknete, že je ještě dost času, ale není to úplně pravda. Ta nejlepší a nejkrásnější místa či destinace jsou velmi brzy zabraná. Jestliže nechcete přijít pozdě, vyberte si místo, kde chcete strávit své volné chvíle v dostatečném předstihu. Na srovnávači zájezdů NewTravel.cz naleznete stovky zajímavých a cenově výhodných nabídek.

Největší srovnávač zájezdů v České republice

NewTravel.cz se od roku 2006 zabývá prodejem zájezdů cestovních kanceláří. Od počátku roku 2015 pak zaujímá jasné první místo mezi cenovými srovnávači zájezdů u nás. Díky němu můžete získat ty nejlepší ceny vybraných hotelů, protože většinou každý hotel nabízí více cestovních kanceláří. Snadno tak porovnáte ceny různých cestovek a jedním kliknutím se můžete dostat na jejich vlastní webové stránky. Portál se nezaměřuje pouze na velké kanceláře, ale i menší specializující se na pobyty v jedné lokalitě. Vyhledávejte snadno dle země, termínu, stravy, dopravy či přímo podle CK. Čekají na vás zájezdy k moři, klasické i exotické destinace, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lázeňské pobyty, lyžařské zájezdy či nabídky last minute nebo naopak first minute.

Jaké výhody vám srovnání zájezdů pomocí NewTravel.cz nabízí:

  • Zdarma můžete porovnat desítky nabídek CK
  • Všechny cestovní kanceláře jsou prověřené a pojištěné
  • Dovolenou objednáváte přímo u cestovní kanceláře bez prostředníků
  • Nabídek jsou desítky tisíc

Jak vidíte, je mnoho důvodů proč vybírat právě zde a vlastně není žádný, proč ne. Užijte si lyžování v Itálii, Rakousku či ve Francii. Zažijte tradiční Řecko, slunné Španělsko, příjemné Bulharsko nebo velmi oblíbené Turecko. Nezapomeňte na oblíbené Chorvatsko, Itálii či Egypt. Čekají na vás Kanárské či Kapverdské ostrovy, a také portugalská Madeira. Na blízkém východě vás zaujmou Spojené arabské emiráty za skvělé ceny. Exotika na vás dýchne z krásného Thajska, Srí Lanky, Bali, Kuby či Dominikánské republiky. A jestli vás zajímá safari, vyjeďte do Keni nebo Tanzanie. Poznejte ty nejkrásnější ostrovy, kterými jsou Maledivy nebo neméně krásné Seychely a Mauritius. A samozřejmě můžete zůstat i doma i blízko našich hranic. V České republice nebo na Slovensku je mnoho krásných míst, která stojí zato vidět.

Nabídka zájezdů je opravdu pestrá a široká. Prohlédněte si, co vám letos cestovní kanceláře nabízejí, a užijte si radost z cestování.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here