Výběr pánské peněženky: Záleží na designu i vnitřním uspořádání

0
331

Peněženka, mobilní telefon a klíče. Tato trojice věcí se pro většinu z nás stala jakousi samozřejmostí. Jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo alespoň jednu z nich nepoužívá. Především peněženka je nezbytností, bez níž se nemáme šanci obejít. Počítat bychom měli s tím, že čas od času je zapotřebí vyměnit starou za novou. Pokud jste se právě do této situace dostali, jste určitě na správném místě. My se totiž zaměříme na výběr pánské peněženky. Nejde o nijak jednoduchou záležitost, soustředíme se proto na hlavní kritéria této volby.

Rozměry pánské peněženky

Bývají individuální. Záleží jen na tom, jaký model si prostě a jednoduše vyberete. Velmi oblíbené jsou především menší peněženky, které bez problémů dáte do kapsy. Ostatně právě tady většina mužů peněženku jako takovou nosí. Není problém pořídit také menší dolarovku, nicméně do té se vejdou pouze bankovky. Na drobné mince už tady žádné místo není. Na rozdíl od dámských peněženek se pánská peněženka v žádné příliš velké verzi nevyrábí. Muži mají raději co nejkompaktnější rozměry.

Vzhled musí být unikátní

Designově by měla pánská peněženka v každém případě zaujmout. I z toho důvodu se těší velké oblibě hlavně kožené modely, které dokážou upoutat pozornost na první pohled. Stačí se pouze podívat a kůže vám určitě utkví v paměti. Vypadá hodně noblesně. Jinak se také prosazuje třeba hliník a kovové prvky na peněžence. Proč by také ne? Lesknoucí se emblémy vypadají moc hezky. Peněženka se tímto způsobem mnohdy také dokonale vyztuží.

Na vnitřním uspořádání záleží

Když platíte v restauraci, prodejně nebo kdekoli jinde, nechce se vám peníze lovit z peněženky donekonečna. A není se čemu divit. Jestliže máte peněženku uvnitř dobře rozčleněnou, můžete si být jistí tím, že peníze ihned najdete. To samé přitom platí i o kreditních kartách a legitimacích.

 

Zdroj obrázku:

Africa Studio / Shutterstock.com

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here