Jak vybrat správnou peněženku? Tyto 3 aspekty vám pomohou

0
584

Díváte se na svou starou peněženku, která už je v rozích hodně ošoupaná a celkově její vzhled není rozhodně ideální? Pokud ano, určitě přemýšlíte o tom, že byste si pořídili nějaký nový model, který by odpovídal nejmodernějším trendům. Vždyť peněženka není jen funkčním prostředkem, v němž jsou uložené finanční prostředky. Jedná se také o módní doplněk, který do jisté míry dokresluje váš outfit. Jak tedy vybrat tu správnou? Na to se zaměříme právě v tomto článku.

Rozměry peněženky

V první řadě se určitě zaměřte na rozměry peněženky. Ne každý chce mít velkou podlouhlou peněženku, která se vejde do kabelky, nicméně do kapsy ji nedáte. Tyto dámské peněženky jsou ale přesto vcelku oblíbené. Muži mají rádi modely, které jednoduše dají do zadní kapsy kalhot. Poměrně zajímavou volbou jsou také takzvané dolarovky schopné ukrýt pouze papírové peníze. Zapomenout nelze ani na specifická pouzdra na mobilní telefony, v nichž jsou integrovány menší kapsy na peníze a vizitky.

Různé materiály oživí vzhled

Nikde není psáno, že by vaše nová peněženka musela být nezbytně kožená. Ano, kůže je čistě přírodním ekologickým materiálem, nicméně ne každému se musí zákonitě líbit. Moc hezké jsou i koženkové modely. Pánové ocení peněženky vyznačující se hliníkovými prvky. Vypadají moc hezky. Zapomenout nemůžeme ani na textilní variace, jež si tradičně pořizují především mladší lidé.

Vnitřní členění je velmi důležité

Peněženku je třeba volit také podle jejího vnitřního členění. Myslet byste měli nejen na to, že do ní musíte dát peníze. Stává se také často prostředkem pro nošení různých kreditních a jiných karet. Určitě nezapomínejte ani na přítomnost kapsičky na drobné mince. Bude-li na zip, jen dobře. Peníze z této přihrádky jen tak rychle nezmizí. Tedy pokud je rychle neutratíte.

 

Zdroj obrázku:

Luis Molinero / Shutterstock.com

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here