Užívejte sex místo léků

0
480

Každý sexuolog i lékař vám potvrdí, že má milostný život příznivý vliv na vaše zdraví. Pozitivně působí na psychiku i fyzický stav těla, což je další důvod, proč byste jej měli zařadit do svého pravidelného týdenního programu. A aby vám nezevšedněl, je na čase si také pořídit pár zajímavých pomůcek.

Sex snižuje krevní tlak, posiluje imunitu, pomáhá vám hubnout a působí jako prevence proti mrtvici. To snad jako důvody, proč byste si jej měli užívat pravidelně, stačí, ne? Bohužel všechno, co děláte příliš často, se jednoho dne přejí. Aby k tomu nedošlo, je načase váš milostný život trochu oživit.

Sexshop už není sprosté slovo

Dříve byl sexshop zapovězeným místem, kam neplnoletí nesměli a dospělí se zase celí rudí styděli chodit. Dnes už je naštěstí všechno jinak. Nemusíte ani opouštět pohodlí svého domova. Prostě si otevřete online sexshop a vyberete si, co hrdlo ráčí. Výběr je ovšem velký a na začátku z něj možná budete trochu zmatení. Pojďme si tedy představit pár pomůcek vhodných pro začátečníky.

Začnete vibrátorem, nebo něčím zajímavějším?

Co si budeme povídat, pro začátečníky je určitě vhodnou pomůckou klasický vibrátor. Jak se můžete dočíst v povídce Na desku ho přilepíš, nerada se odlepíš, dildo či vibrátor jsou skvělými hračkami pro ženy. Na škodu ovšem není ani to, když jej při společném milování použije muž a přivodí ženě slastné pocity.

Jestliže vám robertky přijdou příliš nudné a obyčejné, zkuste třeba vakuové pumpy či španělské mouchy. S těmi probudíte chtíč i v mužích.

Kdy jindy, když ne dnes?

Ať už jste muž, nebo žena, na nic nečekejte a překvapte svou drahou polovičku. Zamiřte do sexshopu RůžovýSlon.cz a vyberte nějaké zajímavé hračky pro dospělé. Přijde vám zabalená pěkně diskrétně, takže váš partner či partnerka se o ničem nedozví. To až večer, až uvidí novou hračku v akci.

 

 

Ohodnoťte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here