Pokud chcete vypadat dobře, začněte v ložnici, nikoliv v lednici

0
1159S příchodem nového roku si pravděpodobně spousta z vás dala i předsevzetí zhubnout několik přebytečných kilogramů. Bohužel, ne každý má natolik pevnou vůli, aby docílil vysněné postavy. Ovšem na problémové partie ne vždy působí správný jídelníček, občas je nezbytné zakomponovat do svého harmonogramu i nějakou fyzickou aktivitu. Jestliže vám však stroje ve fitness centru vůbec nic neříkají, nevadí, protože člověk dokáže spálit nějakou tu kalorii uklízením, chozením na procházky, ba dokonce i zvýšenou aktivitou v ložnici.

V partnerském životě začne dříve či později milostný život pokulhávat, protože jeden druhého už znáte. Občas se vytratí vášeň a touha, přičemž v horším případě skončí stagnace v ložnici tím, že si každý najde milence či milenku. Pokud se takovému scénáři chcete vyhnout, zkuste oživit hrátky v posteli nějakými pomůckami, jako jsou anální kolík, vibrátor, erotické prádlo a podobně.

Hračky pro dospělé jsou vhodné i pro páry

Většinou si člověk myslí, že do obchodu s erotickými pomůckami zamíří pouze samotáři, kteří si chtějí dopřát rozkoš, když nemají žádného partnera či partnerku. Jestliže i vy máte takovou domněnku, jste na omylu, neboť hračky pro dospělé si oblíbily i manželské páry, aby vnesly do ložnice něco nového. V následujících řádcích se podíváme, jaké věcičky by se vám mohly v ložnici hodit. Čím více se budete postelovým hrátkám věnovat, tím více tuku spálíte, věřte tomu.

Převratnou novinkou je vibrátor určený přímo pro páry, jehož konstrukce je přizpůsobena tak, aby hračka stimulovala oba partnery zároveň během milostného aktu. Představuje bezpochyby zpestření milostného života, dokonce si můžete vybrat různé tvary. Podívejte se, jak vybrat správný vibrátor.

Dildo pomůže s předehrou

Vraťte se opět k předehrám, protože navodí příjemnou a neopakovatelnou atmosféru. Po několikaletém vztahu vnímá spousta párů sex jako manželskou povinnost, což je opravdu škoda, protože se jedná o úžasný akt, během něhož pracujete i na svém těle. Existují totiž různé polohy, u nichž zapracují i svaly, a tak na co chodit do fitness centra cvičit, když spalování zvládnete i v posteli.

Současný trh nabízí dilda v různých provedeních, například s přísavkou, k vaginálnímu dráždění, k análnímu dráždění a podobně. Výrobci při navrhování tvarů fantazii meze nekladou.

Občas zabere pouze erotické spodní prádlo

Okořenit milostný vztah se dá i klasickým erotickým prádlem. V sexshopu seženete půvabné noční košilky, přes něž prosvítá všechno, co partnera rozdráždí. Ovšem erotické prádlo nemusí kupovat pouze ženy, přičemž obchody myslí i na muže, kteří chtějí potěšit svou drahou polovičku. Samostatnou kategorii potom tvoří sexy kostýmy, například za policajtku, za hasiče a tak dále.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here