Už jste slyšeli o terapii tmou?

0
3013

Na prevenci psychického zdraví se v posledních letech klade velký důraz. Je propojeno s celkovým zdravím. Právě psychika mnoha lidí je v dnešní době křehká, a proto je na místě hledat různé možnosti relaxace. Velmi zajímavá je terapie tmou.

Jak může tma pozitivně působit na naši psychiku? Pokud o této terapii uslyšíte poprvé, můžete mít pochyby, možná dokonce máte pocit, že tma naopak k psychické pohodě příliš nepřispívá. Ovšem nezavrhujte to, co nezkusíte.

Terapie tmou není žádným experimentem poslední doby. Je to velmi stará metoda sebepoznání pocházející z Tibetu.
Pobyt probíhá v zatemnělých prostorách, kde klient určitou dobu tráví v naprosté tmě. Samozřejmě centrum, které terapii poskytuje, vám zajišťuje všechno, co potřebujete.

Komu je terapie tmou určená

Terapie tmou je určená všem lidem, kteří hledají nové způsoby pro svou relaxaci. Odpočinete si od každodenních povinností, ale i umělého světla. Nejde ovšem jen o odpočinek. Budete-li trávit tolik času potmě, nebude vás nic rozptylovat a začnete se více soustředit sami na sebe. Tím přispějete k trvalé pozitivní změně osobnosti. Začnete na sebe i na svět nahlížet jinak – s větší vyrovnaností. A právě to je v dnešní době důležité.
Určitě uvažujete o terapii ve tmě, pokud se cítíte přepracovaní, jste neklidní, nervózní či pociťujete potřebu oprostit se alespoň na několik dní nejen od všech povinností, ale zároveň i od všech dalších rušivých podnětů.

Terapie tmou v Kozlovicích

Centrum terapie tmou najdete v Kozlovicích. V něm jsou pro vás připravené čtyři pobytové místnosti. Postarají se o vás lidí, kteří mají s pobytem ve tmě mnohé zkušenosti, a navíc ještě výborně vaří. Příjemně na psychiku působí i krásné prostředí v beskydské přírodě. Bude tím posledním, co uvidíte před nástupem do tmy, a tím prvním, až vyjdete ven. V tomto centru rovněž probíhá výzkum terapie tmou.
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here