Umíte správně pěstovat vztah k sobě samému?

0
462

Každý z nás by měl umět pěstovat pozitivní vztah k sobě samému. Jedná se totiž o důležitý krok pro zdravý a šťastný život. Víte, na co se zaměřit?

Jste sami se sebou spokojení?

Jestliže člověk žije v souladu sám se sebou, je zpravidla spokojený se vším, co dělá, říká i kde se nachází. Je napojený sám na sebe i své okolí, dokáže vnímat všechny životní situace a nechává se jimi vést.

Pokud je člověk sám se sebou spokojený a něco mu nevyhovuje, změní to tak, aby se opět cítil dobře. V takovém případě prakticky není možné, aby onemocněl. Jeho energie totiž plyne v čistých meridiánech a zajišťuje dostatečnou výživu jednotlivým orgánům.

TIP: Pro čištění meridiánů slouží takzvaná psychosomatická medicína, která pracuje s různými technikami.

Zjistěte, kdo doopravdy jste

Řada lidí je v dnešní době sama se sebou nespokojena. Jen málokdo však ví, že taková nespokojenost nemá nic společného s jejich skutečnou osobností. Když jste ještě byli dětmi, vtiskávali jste do sebe vlastnosti obou rodičů, a to včetně jejich frustrací a nespokojenosti.

Zkopírovali jste si jejich názor jak na sebe, tak i na okolní svět a na základě toho všeho si vytvořili program, podle kterého k sobě nyní přistupujete. Ten však vůbec nemusí být totožný s vaší osobností.

Objevte, co vás baví

Velkou část sebepoznávání symbolizuje i objevování své osobnosti a nitra. Začněte si plnit své tajné sny a postupně objevujte, co vás opravdu baví a naplňuje. Abyste zjistili, co vás dělá šťastnými, musíte to nejprve zažít.

Nebojte se učinit změnu

Lidé si často stojí v cestě ve štěstí jen proto, že mají strach učinit změnu. To je ovšem velká škoda. Každá změna je totiž pro člověka výhodná – přinese mu to, co v danou chvíli potřebuje a pomůže mu posunout se dál ke své vlastní spokojenosti. Pamatujte na to, že dlouholetý stereotyp je pro člověka snad největším neštěstím.

Pro více informací z oblasti zdraví a zdravého životního stylu navštivte web www.netradicni-medicina.cz.

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here