Chytrá váha pohlídá vaši letní postavu i v zimě

0
694

Před létem se více či méně úspěšně snažíme zhubnout do plavek a celkově se trochu více věnovat péči o sebe samé. I s pohybem je to lepší, a tak by byla škoda po prázdninách zase vše zapomenout. Chytrá váha si nás pohlídá.

Raději svaly než tuk

Tuk je lehčí než svaly a našemu tělu jeho přebytek moc užitku nepřináší, o estetické stránce ani nemluvě. U všech metod hubnutí je důležitá vyvážená strava a pravidelný pohyb. Toho přes léto máme víc než v jiných ročních obdobích, protože trávíme hodně času venku i při sportu. Jezdíme na kole, chodíme na výlety s rodinou, více plaveme a celkově se hýbeme. Často se nám tak podaří pár kilo shodit, ani nevíme jak, a také posílit svaly a zlepšit kondici. S příchodem prvních plískanic ale často zlenivíme a váha zas může jít pozvolna nahoru. Abychom měli přehled o tom, co se s naším tělem děje, pomůže nám chytrá váha s Bluetooth technologií, díky které budeme mít vše potřebné i v mobilu.

Hubnout zdravě

Samotné kilogramy nám toho o naší kondici moc neřeknou. Vidíme jen celkovou váhu našeho těla, ale už neznáme poměr, kolik z ní je třeba voda, kolik tuk a kolik svaly. Právě to umí změřit digitální osobní váha od značky Orava vybavená technologií Bluetooth. Ukáže vám i hmotný podíl kostí a také spočítá váš index tělesné hmotnosti (BMI). Navíc zobrazí hodnotu bazálního metabolismu a pomůže vám tak určit, jaký by měl být váš denní výdej a příjem energie, pokud chcete hubnout, nebo si váhu jen udržet. Nemusíte ji nijak složitě zapínat, jednoduše se jí jen dotknete chodidlem a po zvážení vám na LCD displeji ukáže všechny potřebné hodnoty. Ty si pak můžete nechat poslat do svého mobilního telefonu nebo tabletu, protože chytrá váha je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Pak můžete mít snadno pod kontrolou, zda přibíráte, či hubnete a zda to děláte správně. Ubývat by vám měl tuk, ne svaly.

Cesta za vysněnou postavou není jednoduchá a občas nás stojí hodně úsilí a přemáhání. Chytrý pomocník vám ale pomůže mít vše pod kontrolou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here