Tyčový mixér je skvělým pomocníkem během přípravy dětských příkrmů

0
574

Zdravá a vydatná strava je základem kvalitního a dlouhého života. V dnešní uspěchané době to platí dvojnásob, protože více než polovina populace trpí následky špatné výživy. Jestli chcete pro své děti to nejlepší, dopřejte jim dostatek vitamínů, minerálů i dalších látek. Jak to zvládnete bez starostí?

Šikovné vychytávky

Zaměříme se na nejmenší ratolesti, které ještě nemají vlastní zuby a dostatečně vyvinuté trávicí ústrojí. Z toho důvodu jsou plně odkázané na mateřské mléko a nejrůznější zdravé příkrmy. Právě druhá zmíněná oblast představuje pro mnoho rodin značné problémy. Proč? Stačí se podívat na ceny příkrmů v obchodech a hned vám to bude jasné. Přesně proto si stále větší množství rodičů vytváří mnohem levnější domácí variantu.

Chcete-li se do této práce pustit také, nesmíte zapomenout na kvalitní tyčový mixér s příslušenstvím. Při jeho výběru dbejte na fakt, že musí dokonale zpracovat jednotlivé suroviny tak, aby ve výsledné kaši nebyly pevné kusy. Nezapomeňte ani na další funkce, jako je například sekáček, kostičkovač, šlehací metla, nástavec na přípravu pyré a mlýnek na kávu.

Hotovo raz dva

Mezi nejvýkonnější a cenově nejpřívětivější produkty patří tyčový mixér Braun. Daná vychytávka přichází se 17 inovativními nástavci a výkonem 1 200 wattů. Díky tomu zvládnete během několika málo vteřin zpracovat i tvrdší ingredience. Při práci si můžete zvolit ze tří rychlostních stupňů a oceníte dodatečný vertikální pohyb čepele. Funkce SplashControl zajistí čistou kuchyni bez toho, aby mixované suroviny létaly z misky ven.

Na stránkách výrobců Braun si zvolíte ideální řešení přesně do vaší kuchyně. Nemusíte se bát vysokých cen, protože ruční mixér i tyčová varianta vyjdou na pouhých několik tisíc korun v plné výbavě.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here