TrueLife SonicBrush Compact sonický kartáček z lékárny Benu.cz

0
54

TrueLife SonicBrush Compact sonický kartáček od výrobce elem6 s.r.o. je k dostání za cenu 849 Kč. Přejít do obchodu.

TrueLife SonicBrush Compact je zubní kartáček s moderní sonickou technologií SonicTrue®. Hlava kartáčku se pohybuje vysokou frekvencí a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze 4 režimů čištění. Baterie vydrží celých 30 dní.TrueLife SonicBrush Compact v sobě má 4 módy čištění, které se komplexně postarají o vaše ústa. Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim White a příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage.Hlavice sonického kartáčku TrueLife se pohybuje ve vysoké frekvenci až 70 000 pohybů za minutu. Jemné vibrace nedají šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám ani bakteriím. Technologie je oproti rotačním kartáčkům šetrnější k zubní sklovině. Elektrický kartáček TrueLife zároveň víří pastu s vodou, vhání je do mezizubních prostor a tím je pomáhá čistit.SonicBrush Compact v sobě má zabudovaný časovač, který vás provede každým čištěním.SonicBrush Compact se vám se svými malými rozměry vejde do každé tašky.V krabici najdete hned dvě hlavice nové generace určené výhradně pro SonicBrush Compact. Výměna zabere pár vteřin, takže kartáček můžete používat ve dvou.Hmotnost kartáčku: 100 g.Rozměry v cm: 17 x 2,5 x 2,5.Nabíjení: přes USB.Obsah balení: Sonický zubní kartáček, nabíjecí základna (USB nabíjení), 3x hlavice Compact-series (Standard, Sensitive, Whiten), 1x cestovní pouzdro, uživatelský manuál.Ke kartáčku lze dokoupit náhradní hlavice: TrueLife SonicBrush Compact Sensitive náhradní hlavice 2 ks TrueLife SonicBrush Compact Standard náhradní hlavice 2 ks TrueLife SonicBrush Compact Whiten náhradní hlavice 2 ks

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si TrueLife SonicBrush Compact sonický kartáček výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here