TrueLife NannyCam V24 video chůvička z lékárny Benu.cz

0
35

TrueLife NannyCam V24 video chůvička od výrobce elem6 s.r.o. je k dostání za cenu 1799 Kč. Přejít do obchodu.

Digitální video chůvička TrueLifeTrueLife NannyCam V24 je digitální video chůvička s přehledným barevným 2,4 palcovým LCD displejem, pokojovým teploměrem, automatickým nočním módem. Přenos zvuku i obrazu je vysoce kvalitní ve dne i v noci. Můžete být v klidu a mít jistotu, že je s Vašimi blízkými vše v pořádku, protože použitá digitální technologie s frekvencí 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilní signál. TrueLife chůvičku stačí zapojit do zásuvky, zapnout a okamžitě je možné sledovat živý přenos, který funguje až na vzdálenost 300 metrů ve volném prostranství (v bytě či domě lze počítat se stabilním signálem do vzdálenosti 100 metrů).Při zapnutém režimu VOX základna vydrží až 24 hodin, další výhodou je nastavení upozornění např. při pravidelných intervalech braní léků. Po setmění se automaticky aktivují infračervené LED diody, díky nimž bude obraz na displeji mít stále vysoké rozlišení. Je možné také využít dobíjení přes USB.Díky snímači teploty na kameře uvidíte na svém LCD displeji vždy aktuální teplotu v dětském pokojíčku.Obousměrné audio a ukolébavky – miminko můžete utišit svým hlasem a zároveň uslyšíte i sebemenší zasmání, zamumlání či škytnutí Vaší ratolesti. Můžete si vybrat i jednu z 8 uklidňujících melodií, které Vám pomůžou miminko zklidnit.Díky USB dobíjení můžete místo elektrické zásuvky použít i powerbanku, čímž si můžete tuto video chůvičku vzít i na cesty nebo plně využívat i ve venkovních prostorách bez dosahu elektrické energie, např. pro sledování kočárku na zahradě nebo prostorů na balkóně.Balení obsahuje: Rodičovskou jednotku s displejem a síťový adaptér, dětskou jednotku (kamera) a síťový adaptér, návod k použití a bezpečnostní instrukce.Napájení: Dobíjecí baterie/síťový adaptér. Dětská základna67 × 105 × 35 mm (Š × V × H)Rodičovské základna59 × 112 × 17 mm (Š × V × H) Technické parametry Dosah (za optimálních podmínek)­až 300 mLCD displej2,4 palců barevnýUživatelské menu v českém jazyceAnoProvozní teplota-10 ~ 45°CProvozní vlhkost?85%Rozlišení LCD displeje320x240 / 20fpsBaterie rodičovské základnyLi-Polymer 750 mAhNoční viděníAno (dosah až 5m)Obousměrná komunikace (Talk back)AnoFunkce nočního viděníAnoRegulace hlasitostiAnoRežim VOXAnoRegulace citlivosti VOX funkceAnoUkazatel ztráty dosahuAnoIndikátor stavu baterie rodičovské základnyAnoUkazatel pokojové teplotyAnoBudíkAnoMelodieAnoMožnost USB nabíjení z externích zdrojůAnoMožnost připevnění na stěnuAnoRozměry rodičovské základny v mm59 × 112 × 17Rozměry dětské základny v mm67 × 105 × 35

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si TrueLife NannyCam V24 video chůvička výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here