Dětská audio chůvička Vitalpeak BMA 30 LCD z lékárny Benu.cz

0
45

Dětská audio chůvička Vitalpeak BMA 30 LCD od výrobce HARPEN & SON s.r.o. je k dostání za cenu 999 Kč. Přejít do obchodu.

Dětská chůvička BMA 30 je skvělý pomocník pro každého rodiče. Chůvička je vybavena obousměrným přenosem, takže nejen rodiče, ale i miminko slyší hlasy. V noci můžete miminku pustit jednu ze šesti ukolébavek, které zapnete z rodičovské jednotky. Nechybí ani ovládání hlasitosti, signalizace výpadků signálu i slabé baterie. Napájení rodičovské i dětské jednotky je velmi variabilní, můžete si vybrat napájení z elektrické sítě nebo AAA nabíjecích baterií.Parametry:Materiál: PVC.Baterie: 3 x AAA, dobíjecí, součást balení.Barva: bílá/oranžová.Přenos zvuku: analogově.Obousměrná komunikace: ano, reproduktor/mikrofon.Dosah: 300 m.Displej: LCD displej.Přenos obrazu: ne.Hlasitost: ovladač hlasitosti.Alarm: pokud je zařízení mimo dosah.Vizuální indikace hluku v místnosti dítěte: anoIndikace vybitých baterií: ano.Klip na připnutí: ano.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Dětská audio chůvička Vitalpeak BMA 30 LCD výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here